Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Marunka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Marunka

    Tyto stránky jsem objevila v září 2008,když jsem zůstala nezaměstnaná a seděla u počítače a hledala práci.Práci jsem na PC nenašla,ale objevila jsem správnou partu ženských,sem tam i chlapců,v čele s Ivankou Malatincovou.Není to jen o vaření,člověk se tu může svěřit se vším.
    Jsem čerstvá předčasná důchodkyně,rozvedená,mám jednu dceru ( 30 let ) zdravotnickou záchranářku,zatím svobodnou.Mám odpracovaných 42 let a něco v obchodě a nebýt jistých okolností,byla bych tam dodnes.
    Mám ráda : knížky,hudbu,křížovky,romantické,detektivní,dokume ntární a veseloherní
    filmy,řízení auta,dobré jídlo,zpěv ( hlavně v autě,když mne nikdo neslyší-
    repertoár od Kaťuši přes Za Starů Breclavů,Suchého-Šlitra,Ježka po
    Nohavicu ),naše labradorky Kiru a Anie.
    Nemám ráda : když se ubližuje bezbraným,politiku,politiky,vulgaritu,aroganci.rea lity
    show a škraloup na mléce,brrr !
    Marunka

  • #2
    Marunko, ty jsi prostě moje krevní skupina! Repertoár mám stejný + trampské písničky. A taky zpívám všude, kde se dá ( i nedá).
    Mimo křížovky ráda luštím dokreslovky, víc se u toho vyřádím.
    Jeta

    Comment


    • #3
      Na trampské jsem zapoměla,ty mám taky ráda.A ještě Loyd-Webera a Verdiho-ale ty neuzpívám .
      Marunka

      Comment


      • #4
        Marunko, já taky ty písničky Za starů Breclavů, takovýto styl. A když je vínečko, tak nevím kdy přestat, ale chudáci vedle mne. Ty doopravdy lituju. A cimbál k tomu. Marunko po pár skleničkách i toho Verdiho, toho miluju .
        Jana H.

        Comment


        • #5
          Ahoj Marunka,
          tiež Ťa zdravím, máš pekné záujmy, ja som na tom skoro podobne
          IvanaN

          Comment


          • #6
            Ahoj Ivanko,
            zdravím do Říma ! Chybí mi slovenština,jak já měla ráda pondělní televizní inscenace ! I knížky jsem četla ve tvém jazyce.Dnes mladí pomalu slovenštině nerozumí,škoda...
            Měj se hezky,čauky !
            Marunka

            Comment


            • #7
              JaniH po pár skleničkách miluji celý svět a je mně všechno ukradené. Naštěstí, nebo naneštěstí se to stává málo kdy. Ale za mlada na oslavách v práci to bylo moc faj. To dnešní mladí neznají? Nebo ano?

              Comment


              • #8
                Jindřiško, tak jsme na tom stejně. Taky po pár skleničkách miluju všechny kolem sebe. Jo za mlada to byla jiná. My jsme měli v práci partu a sázeli Sportku. vyhrávali jsem nějak tu čtvrtou, no tu poslední. Pak jsme vybírali každý týden asi 6 Kč a třikrát do roka udělali mejdan. To byla pařba. A zpívalo se, popíjelo, baštilo, to jsme vždycky uvařili chilli guláš, pak ho dopravili da chajdu. No už jen vzpomínky. Dokonce někteří už nežijí. Vždyť je to už taky třicet let. Letí to strašně moc rychle. Mladí se dnes baví jinak. Pá.
                Jana H.

                Comment


                • #9
                  Marunko, nedělej brrrr na škraloup na mléce. Já jsem ho chodila sbírat, jak mi moc chutnal. Ale to bylo ještě mléko.
                  Jana H.

                  Comment


                  • #10
                    Já za to nemůžu Jani ,jak říká Zdeněk Troška,okamžitě pouštím moč i trus,ale proti gustu.......
                    Marunka

                    Comment


                    • #11
                      Já taky ,obyčejně jsem ho měla na kakau co mi vařila bábina.Hnus fialovej!!
                      MARUŠKA

                      Comment


                      • #12
                        Původně odeslal Marunka Zobrazit příspěvek
                        Ahoj Ivanko,
                        zdravím do Říma ! Chybí mi slovenština,jak já měla ráda pondělní televizní inscenace ! I knížky jsem četla ve tvém jazyce.Dnes mladí pomalu slovenštině nerozumí,škoda...
                        Měj se hezky,čauky !
                        Jo jo moje řeč.Je to škoda
                        Mirka

                        Comment

                        Pracuji...
                        X