Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dodatečně vložené fotky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodatečně vložené fotky

    Chtěla jsem se zeptat, zda je možno dodatečně vložit pod recept fotografii.Jestli ano,tak mne prosím ,,nakopněte,, ,bo se s tím trápím druhý den. Dík
    Iva4

  • #2
    Původně odeslal Iva4 Zobrazit příspěvek
    Chtěla jsem se zeptat, zda je možno dodatečně vložit pod recept fotografii.Jestli ano,tak mne prosím ,,nakopněte,, ,bo se s tím trápím druhý den. Dík
    Dobrý den,
    stačí když si u Vámi napsaného příspěvku kliknete vlevo od něj na ,,upravit příspěvek,, dále klikněte na ,,do kompletního editoru,, a dále dole na ,,spravovat přílohy,,

    Zkuste to a napište

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      Jardo díky,díky,díky .....jak jednoduché
      Iva4

      Comment


      • #4
        Prosím, prosím jak se dostanu na "pokec" a na "můj panel". Děkuji za odpověd.
        Itka

        Comment


        • #5
          Omlouvám se, asi jsem nebyla přihlášená už vidím "pokec" i "můj panel".
          Itka

          Comment


          • #6
            Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
            Dobrý den,
            stačí když si u Vámi napsaného příspěvku kliknete vlevo od něj na ,,upravit příspěvek,, dále klikněte na ,,do kompletního editoru,, a dále dole na ,,spravovat přílohy,,

            Zkuste to a napište

            Jarda
            Zdravím, i když jste tu poradil už Ivě4, tak já dle rady Ivanky, když chci vložit fotku z PC do komentáře, tak jsem klikla na tu sponku, pak na procházet, ukázaly se mi HNED obrázky a fotky, klikla jsem na nahrát, pak zavřít okno, a pod odpovědí se mi ukázal název té fotky, dala jsem odeslat a hotovo.
            Teď jsem na jiném PC, notebook se opravuje, ty fotky mám v Dokumentech, když na ni kliknu, dám Kopírovat, ale nejdou mi vložit. Místo názvu fotky se mi tam objeví, které soubory jsou povolené.
            Povolené soubory: bmp doc gif jpe jpeg jpg pdf png psd txt zip
            Nevím, jak to udělat, už jsem jeden příspěvek vymazala, protože bez vložené fotky jsem vypadala jako blázen...
            Prosím, až budete mít čas, poraďte, jak to udělat, chlapi jsou momentálně pryč....
            Dík moc předem.
            anina s.

            Comment


            • #7
              Jani,postup máš správně a po kliknutí na fotku, kterou chceš poslat klikni na otevřít a dál to děláš správně
              Iva4

              Comment


              • #8
                Ahoj Ivi, já to zkoušela i takto, ale mi to nejde vložit. Při kliknutí na náhled příspěvku se mi tam ta fotka neobjeví, nereaguje to ani na CTRL+V...
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Ahoj Jani, dík za zájem, já když si na něco zvyknu, že se to pracně naučím, a pak se něco změní a mi to nejde, mám problém...Prosím, jak jsi to myslela, KDY jako NEJDŘÍV otevřít? První kliknout na fotku a pak otevřít nebo naopak?
                  Předtím mi to šlo s tou sponkou, že se mi HNED objevily ty fotky, teď mi to nějak nejde. A já nevím, jestli to je tím, že mám nyní jiný PC nebo že mám fotky uložené jinde...Prohlížet si je můžu, i kliknout pravou myší a kliknout na Kopírovat, ale tím to končí. Budu to nějak zkoušet, dík moc za rady !
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Zkouška - kluk mi tu něco vysvětlil a navigoval mě, utíkám pro tužku a papír nebo aspoň diktafon !
                    Attached Files
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Tak Jani a Ivi, už jsem pochopila i vás! I s tím Otevřít. Mi se objeví ty fotky tak jako dřív, ale nově musím kliknout vpravo nahoře na Miniatury, to bylo pro mě neznámé ! Tak a je po problému. Ještě jednou dík za zájem !
                      Papa
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        Mi už se objeví ty fotky tak jako dřív, ale nově musím kliknout vpravo nahoře na Miniatury, to bylo pro mě neznámé . Dík a papa.
                        anina s.

                        Comment


                        • #13
                          Janino, s tím obrázkem, jako zkouškou, to si mě potěšila, já sedím u okna, teče mi z nosu, venku mráz a ty takový krásný obrázek. Ach jooo, hned jsem si představila, jak se válím na té pláži.
                          Iris

                          Comment


                          • #14
                            Ahoj Iris, tak to bychom se tam sešly.
                            Vybrala jsem náhodný obrázek, to mi poslala kámoška z dovolené fotky a že se to dá dát i jako tapeta na PC.
                            Tak ještě jeden pro potěšení.
                            Papa.
                            Attached Files
                            anina s.

                            Comment


                            • #15
                              Tedy to je nádhera se na to koukat v tomhle počasí.
                              Ivana M

                              Comment

                              Pracuji...
                              X