Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vkládání adresy receptu( link) pod fotku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Děvčata, vy jste fakt dobrý
    Ivana M

    Comment


    • #47
      Ahojte holky a kluci,pokud máte někdo problém s pochopením vkládání linku,tak mi klíďo napište i třeba soukromou zprávu.Budu se snažit o vysvětlení.

      Znovu uvádím příklad............
      Před několika dny Iris vložila fotku s Mahi-Mahi rybou a odkazem na recept ( link )
      http://galerie.ekucharka.net/showpho...iryba&cat=516m
      Za pár dní jsem se rozhodla recept vyzkoušet a recept jsem našla tady
      http://forum.ekucharka.net/showthrea...1783#post51783.( Taky jsem si jej mohla vyhledat přes vložený link u fotky,ale tuto možnost momentálně vypouštím)
      Hotový pokrm jsem nafotila a fotku přidala do fotogalerie.Odkaz na recept (link ) ,to je tento http://forum.ekucharka.net/showthrea...1783#post51783 jsem zkopírovala a vložila k fotce a vše uložila.
      Ostatní pak vidí toto http://galerie.ekucharka.net/showpho...i-ryba&cat=516

      Dodatečné vkládání linku k již uložené fotografii......
      -otevři si 2x tyto stránky.
      -prvníma najeď do fotogalerky k obrázku,kde chceš vložit adresu receptu ( link ).Klikni na UPRAVIT FOTKU.
      -teď si otevři druhé stránky a najdi si recept,který chceš vložit k fotce.Zkopíruj adresu receptu.
      -přejeď na stránky s fotkou a vlož zkopírovanou stránku receptu.
      -klikni na ULOŽIT ZMĚNY
      H O T O V O
      Iva4

      Comment


      • #48
        Ivuš,pěkně jsi to vysvětlila....




        kdo přesto.stále ještě neví jak na to..

        Pište- PORADNA IVA
        .......................................


        Last edited by Hančí; 05.03.2010, 04:56.
        Hančí

        Comment


        • #49
          Vidím,že některé prostě link nedáte.Vyhledala jsem názor od Iris:
          ..., ano, když máš recept, dáš link a hotovo, Iva myslela, že když dáš foto do galerky, třeba jsi dělala podle Ivanky ... dáš link na její recept. Nebo něco uděláš a vyfotíš dle receptu z netu... dáš link na ten původní recept.Já myslím, že je to super, třeba Jaruš psala ten recept na dort , nejdřív jsem myslela, že to je její komentář... lenivé,aspon koukejte na druh šlehačky ve spreji...... nebo tak nějak, ale pak jsem zjistila, že tomu tak není.Přišlo jí to mailem a přeposlala. V tom stejném znění to je x na netu. Takže Jaruška nepeskovala, Takže je dobré, když se dá sem recept, dát odkaz, od koho to je.
          Tot můj názor.
          Iris,přesně jsi to vystihla.Díky!!!!!!!
          Přece důvod nevložení linku,protože recept není můj nebo jsem změnila náplň,ale postup je stejný
          je nesmysl !!!!
          To budou ostatní návštěvníci vyhledávat fotku s linkem!?!? V tom případě tam nemusí být.Buď budu hledat mezi recepty nebo fotku s linkem a to vyjde úplně stejně,nemyslíte????
          Když už vkládáte fotku,tak to není tak velké zdržení vložit i link.
          Prosím,zamyslete se .............
          Last edited by Iva4; 07.03.2010, 04:52.
          Iva4

          Comment


          • #50
            Ivo,musím se přidat a nechápu, co je na tom stále tak složitého !!!
            Snad není účelem Galerky, plnit jí fotkami, ale ukázat nějaké vámi uvařené jídlo..a tím ale i umožnit dalším uvařit nebo si upíct totéž ?Usnadníte to všem linkem na recept.

            Dát k fotce ten odkaz, podle čeho vařím.. pokud není z netu, ..vložím ho sem na stránky, uvedu případně zdroj...(mejl,TV apod.) a hotovo !!
            Evetuelně připsat, jak jsem recept, někoho jiného upravila..
            Já nevím, proč to je stále problém, i když vařím opakovaně podle receptu někoho ??
            Kdo má hledat zpět buď v receptech nebo ve fotkách, kde možná někdy ten link už byl, no to je .....na palici.Protože fotka s prvním odkazem zmizí v nenávratnu Galerky mezi ostatními.a víte kolik jich už je??Mooooc...
            Vás to někoho baví?? Mě ne a přiznám se, že většinou už recept nehledám..pokud není u fotky rovnou odkaz, dál nepátrám, to mě nebaví a je to docela náročné na čas !!
            Pokud si ho přečtu (recept)jako nový příspěvek, tak ano, pokud mě zaujme, dám ho do sledování..na víc, čas opravdu nemám. Jen málokdy vyhledávám přímo v receptech!! Je toho moc a na několik stran a to mi je moc zdlouhavé.Stíhám je ale většinu sledovat jako novinky.
            A hlavně !!!! si myslím,že si Ivanka zaslouží, aby se odkazovalo na Webové stránky e-kuchařky a hlavně i na její recepty, podle kterých jste třeba vařili nebo pekly a to pokaždé znovu !!!!
            Třeba i .
            Pokud někdy nemáte recept, hned po ruce, tak ho dodáte později nebo
            vložíte i tu fotku později...komplet s odkazem.
            Myslím, že nikomu nevadí, že dnešní oběd, dáte do galerky zítra!!!
            A když už využíváte Galerii na ukázku, svého vaření nebo pečení ,no tak snad je pro všechny bezva,
            když je u toho recept, proč se tomu pořád bráníte,
            tak bude třeba o fotku míň, ale místo toho bude i s receptem.
            Holky snažte se všechny.....!! Vždyť to děláte vážně i pro sebe.!!!!!
            Last edited by Hančí; 08.03.2010, 03:17.
            Hančí

            Comment


            • #51
              Já už to radši dávám všude-link!Pouze receptíky co je "zbytkové co dům dá-nebo nějaký můj výmysl tam, dávat nebudu"Už jsem se to naučila a když dám třeba 3 stejné př.táče dám to ke všem.
              LENKA

              Comment


              • #52
                Lení, za mě a u tvého výmyslu, většinou ho stejně popíšeš,néé?
                Tak zas budem vědět, jak na to nebo pak napíšeš recept a přidáš ho tam později.
                Nebo dáš link podle, kterého receptu jsi to dělala a co jsi dala jiného a dost..víc nemusíš psát.
                Jsem moc ráda, že link holky už víc dáváte, to není Lení jen na tebe, ale na všechny, co tam dáváte fotky !!
                Teď to třeba víme, jak na to, protože zrovna je čerstvý recept, ale po půl roce si naklikne někdo, tvou jednu fotku krásnýho řezu a nebylo by tam nic, tak zas nebude vědět, jak to upíct?? Chápeš,opravdu je to myšleno jen na to, aby v tom byl nějaký řád do budoucna...a pro všechny i pro ty, co nečtou Pokec.
                Protože proč máme koukat na něco, co si nemůžem upíct nebo uvařit ?? No néé ??
                Když se chcete pochlubit u jednoho druhu i několika fotkami, tak asi vám snad taky nevadí se o to, jak jste to udělaly, podělit s ostatníma, o to jde a opravdu o nic jiného.
                Last edited by Hančí; 10.03.2010, 22:56.
                Hančí

                Comment


                • #53
                  Hančí je to bezva nápad,nejsem proti,ale naštvalo mě,že Iva to pořád psal a dokola jen mě a co teda ostatní,proč já???Už to tam dávám a je klid!Ještě,že mám Romíka a on mě s tím poradil,každej holt na ten PC není!!!Krásný den!
                  LENKA

                  Comment


                  • #54
                    Leni já také odkazy dávám a je to fakt dobrá věc. Myslím, že Iva Ti to psala, protože si s ní o tom komunikovala. Je nás, ale pořád málo. Přitom by to bylo potom pro všechny mnohem pohodlnější.
                    Mirka

                    Comment


                    • #55
                      Mirko to je pravda,je nás zatím málo ,kdo vkládáme link.Jsem ráda,že to umím a budu se snažit,zdravím Ivu4!
                      LENKA

                      Comment


                      • #56
                        Holky jste šikuly a oni se snad časem další přidají,recept chtějí nakonec všechny, no néé??
                        Hančí

                        Comment


                        • #57
                          tak tak, není nad pořádek. Děkuji za tento nápad, určitě nám to ulehčí práci http://www.pecenijeradost.cz/ Ted před vánoci se to bude vůbec hodit

                          Comment


                          • #58
                            Tak ahoj inetové kuchtilky,tak za 1. linky nedávám,většinou né proto,že nechci aby si ostatní třeba podle mě upekly,či uvařily,ale protože vařím podle svých vlastních receptů,které jak jsem pochopila,musím teda napřed napsat a vložit na fórum,a pak dát link s jejich adresou,je to tak?2.Nejsem tolik zdatná s prácí na PC jak vy všechny,jsem totál.samouk,to co umím mi zatím vždy stačilo. (zatím) 3.znamená to,že podle vašeho mínění pokud chodím na tyto stránky musím zkoušet jen místní recepty?Vždyt´ přeci členství je dobrovolné ne? Peskovat někoho za to,že nedá pod obrázek link?Přece,když ten recept budu chtít udělat,můžu se s autorem domluvit,poslat zprávu,nebo tak ne?Za poslední patřím k lidem,kteří se neradi vnucují,nechci se chlubit,tím že dám fotku do galerky,přece tak se s vámi všemi podělím o radost,z toho,že se povedlo ne?Někdy mám vaření pokrk,nedivte se tomu,zkuste 8,5 h dodiny vkuse stát u plotny v práci,pak ještě doma........ UF! Spíš mě baví pečení atd.Tak se nezlobte,že jsem se takhle upřimně rozepsala,to víte, co na srdci to na jazyku. . Pokouším se pochopit ten váš postup na vkládání linku.Tak zatím,snad to pochopím a dokážu!!! Mějte se a smějte se pa Jana B.
                            Butalka Jana

                            Comment


                            • #59
                              Původně odeslal butalka Zobrazit příspěvek
                              Tak ahoj inetové kuchtilky,tak za 1. linky nedávám,většinou né proto,že nechci aby si ostatní třeba podle mě upekly,či uvařily,ale protože vařím podle svých vlastních receptů,které jak jsem pochopila,musím teda napřed napsat a vložit na fórum,a pak dát link s jejich adresou,je to tak?2.Nejsem tolik zdatná s prácí na PC jak vy všechny,jsem totál.samouk,to co umím mi zatím vždy stačilo. (zatím) 3.znamená to,že podle vašeho mínění pokud chodím na tyto stránky musím zkoušet jen místní recepty?Vždyt´ přeci členství je dobrovolné ne? Peskovat někoho za to,že nedá pod obrázek link?Přece,když ten recept budu chtít udělat,můžu se s autorem domluvit,poslat zprávu,nebo tak ne?Za poslední patřím k lidem,kteří se neradi vnucují,nechci se chlubit,tím že dám fotku do galerky,přece tak se s vámi všemi podělím o radost,z toho,že se povedlo ne?Někdy mám vaření pokrk,nedivte se tomu,zkuste 8,5 h dodiny vkuse stát u plotny v práci,pak ještě doma........ UF! Spíš mě baví pečení atd.Tak se nezlobte,že jsem se takhle upřimně rozepsala,to víte, co na srdci to na jazyku. . Pokouším se pochopit ten váš postup na vkládání linku.Tak zatím,snad to pochopím a dokážu!!! Mějte se a smějte se pa Jana B.
                              Dobrý den,
                              všechny dobroty, které uživatelé vkládají do fotogalerie určitě mají své obdivovatele, kteří by si je chtěly popř. také připravit. V podstatě se návštěvníci fotogalerie dohodli že by bylo nejlepší dávat do popisku při nahrávání fotky výtvoru i odkaz na recept. Né vždy je to ale možné!! třeba v případu, který uvádíte. Prostě to máte jen napsané ve své kuchařské knize a odkaz tam holt nebude. Myslím že to určitě všichni pochopí a občasné ,,peskování,, od jiných bych si tak nebral
                              Galerka má sloužit jako odreagování a né aby se tam člověk měl bát něco vložit když ví že tam třeba nedá link na recept

                              Jarda
                              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                              Comment


                              • #60
                                Butalko Jani, já mám digifoťák mimo provoz a fotky, které jsou v galerce, jsem pracně po vysvětlení vložila z PC, taky nejsem profík, ach jo. (Ale ráda bych byla, chacha)
                                Pokud nevadí můj náhled, tak pro mě link je pomocník, že kliknu a šup - recept se mi ukáže. Tak nemusím hledat v 1000 receptech. Je to pro zjednodušení. Když je jídlo rychlovka nebo ze "zbytků", tak většinou to tam holky k fotce napíšou, co tam daly za dobroty. A tam "link" prostě není.
                                Vím, že tu jsou napsané různé slovní obraty, ale za sebe můžu říct, že tady nic nemusíš.
                                Je to pro mě relax a inspirace a motivace (na roládu a třepací dort se chystám doteď ) a myslím, že nejen mně je tady fajn.
                                Němcová končí.
                                anina s.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X