Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vkládání adresy receptu( link) pod fotku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Vkládání adresy receptu( link) pod fotku

    Hančí měla skvělý nápad,aby se pod fotku vkládala adresa,kde je celý recept ( link ).
    Nemusí se pak zdlouhavě nic hledat.
    Chtěla bych vědět názor Ivanky a taky ostatních přítomných.
    Není to nic těžkého.Při nahrávání obrázku jen přidáte zkopírovanou adresu receptu do popisu fotografie.
    Vypadá to takto:
    Attached Files
    Last edited by Iva4; 23.02.2010, 02:56.
    Iva4

  • #2
    Hančí,asi si budeme ohledně linku psát jen my dvě. Je to docela smutné,že ze zhruba 170 aktivních členů nikdo nenapíše svůj názor...
    Iva4

    Comment


    • #3
      Tak jsem alespoň upravil text při vkládání obrázku. viz obrázek níže. To vložení odkazu na daný recept je dobrý nápad, tak snad se to chytne.
      Attached Files
      ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

      Comment


      • #4
        Ivo4 ráda bych se zůčastnila,ale vkládat foto zatím neumím,takže jsem odkázána na domácí pomoc,ale máte dobrý nápad a snad se to už naučím taky ! Hezký den
        Eny

        Comment


        • #5
          Já myslím že je to skvělý nápad, protože i já se pak hrabu a hledám kde ten recept je
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Ivo4 a Hančí, samozřejmě se přidávám k vašemu návrhu, jen doufám, že až budu příště dávat fotku něčeho vyrobeného podle místního receptu, nezapomenu tam odkaz dát .
            Blanka

            Comment


            • #7
              Původně odeslal blanca Zobrazit příspěvek
              Ivo4 a Hančí, samozřejmě se přidávám k vašemu návrhu, jen doufám, že až budu příště dávat fotku něčeho vyrobeného podle místního receptu, nezapomenu tam odkaz dát .
              To recept nemusí být jen z našeho webu. Když někdo něco upeče a recept bude z jiné kuchařky, tak se nic neděje prostě vložte odkaz na tu jinou kuchařku
              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

              Comment


              • #8
                Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
                Tak jsem alespoň upravil text při vkládání obrázku. viz obrázek níže. To vložení odkazu na daný recept je dobrý nápad, tak snad se to chytne.
                Jardo moc ti děkuji za úpravu textu.
                Teď ještě chybí takový detail,.....aby se to zaběhlo.
                Iva4

                Comment


                • #9
                  Ivo,Jardo,Ivanko..no zkrátka všem vám móóóc a móóóc děkuji,trochu jsem měla obavy abych nebyla za šťouru, ale mě to fakt scházelo,občas jsem to pracně hledala a někdy i vzdala,protože jsem to prostě nenašla!
                  A je to přeci tak jednoduchý a snad i pro všechny holky dobrý?!Každá stejně recept hledá,tak ho má hned u toho!
                  A zrovna i pro ty co jsou tu navíc nové nebo sem zabrousej náhodně-nevědí kde hledat,pak dlouze vysvětlovat- kde to najdou,myslím,že je to takto úplně jednoduchý.

                  Jardo super je , žes to napsal rovnou tam u vkládání fotek,super nápad!!
                  Já už nevěděla, kam to napsatještě jednou moc díky!!!
                  Teď si toho snad už holky taky všimnou!!!Pápápá
                  Hančí

                  Comment


                  • #10
                    Janí,díky za to, ono se to ujme,jen si musíme zvyknout!! Teda spíš vy pilňačky,já tam teď nic nedávám,neb nemám co, vařím pořád dokola dietku,tak spíš hledám inspiraci od vás!
                    Hančí

                    Comment


                    • #11
                      Hančí,tak se mi zdá,že prosíš zbytečně .Taky jsem si myslela,že jsou tady děvčata,které ocení dobrý nápad.Ale je to horší než s malými dětmi.
                      Kdyby holky před každým příspěvkem do pokecu dodaly zpětně link k fotce to by bylo parádní vyhledávání,co?
                      A za rýpalku budu pro změnu já
                      Iva4

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Ivuš,neboj,...víc se nám snad nestanePápá
                        Hančí

                        Comment


                        • #13
                          A jestli bych si mohla vybrat tak Harlekýnem prosím
                          Iva4

                          Comment


                          • #14
                            Jsem pro, taky ho mám nejraději..hm..tu pařížskou...
                            Zkusila jsem znovu POKEC uvidíme,ale naposledy,pak už to vzdávám
                            Do galerky se zase nedostanu -nejde se přihlásit..jsem v pokecu přihlášená-tam nepřihlášená,přihlásim se..děkujeme za přihlášení a skok a nejsem přihlášená,tak nevím??proč...
                            Last edited by Hančí; 25.02.2010, 03:26.
                            Hančí

                            Comment


                            • #15
                              Ahoj Hančí,taky mi to tak blbne,že jsem normálně přihlášená a pak to skočí,že ne,přihlásím se,chci do galerky a zase nejsem přihlášená.
                              Takže nejsi sama.
                              Iva4

                              Comment

                              Pracuji...
                              X