Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nefungující 3 poslední videa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Původně odeslal ZDENY Zobrazit příspěvek
    Bohužel pořád se stránka neotevře. Tedy, abych byla úplně přesná, tak po kliknutí na název receptu se ukáže psaný recept a dál je stránka nehybná a naskočí na ni internet Explorer nemůže..............jak jsem již psala.

    Operační systém Windows XP
    Prohlížeč: Internet Explorer 8
    Verze: You have version 10,0,42,34 installed, teď jsem ji zkoušela aktualizovat na 10.1.102.64, ale hlásí mi to, že nelze, že již byla instalována, i když v okýnku je značena ta starší verze, tak nevím.

    ZDENY
    Zkuste to nyní.
    A když jsem tu úplně poprvé měl ty tři nefungující videa, tak Vám to také nefungovalo?
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #47
      Původně odeslal Táňa Zobrazit příspěvek
      Dobrý večer, vše se zobrazuje jak má být, velkou šipku vidím, video spustím, ale rozšířit na celou obrazovku to nejde. Nevíte, kde je problém a jak bych ho mohla odstranit? Díky a hezkou dobrou noc.T.
      Dobrý večer,
      to je fakt zvláštní. Zkusím se na to podívat.
      Zkoušela jste to video spustit třeba v internetu exploreru? jestli to tam dělá ten samý problém?
      ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

      Comment


      • #48
        Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
        Zkuste to nyní.
        A když jsem tu úplně poprvé měl ty tři nefungující videa, tak Vám to také nefungovalo?
        Nejde to, nejde. Před tím nová videa také nefungovala. Co jsem to zjistila, tak už jste to vrátil zpět.

        ZDENY
        ZDENY

        Comment


        • #49
          Původně odeslal ZDENY Zobrazit příspěvek
          Nejde to, nejde. Před tím nová videa také nefungovala. Co jsem to zjistila, tak už jste to vrátil zpět.

          ZDENY
          Opravdu máte internet explorer 8? není to náhodou explorer 6? u této verze se mi děje o samé. můžete mi zaslat celé znění verze verze?
          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

          Comment


          • #50
            Jaroušku u žmolenk.koláče mi to jde s těmi přesýpacími hodinami,video se zastaví a pak to jede jak už jsem psala.U čokolády a vločkových rohlíčků zapnu video velkou šipkou,po 5 vt. dám pauzu počkám až dojede šedý proužek dokonce pak znovu dám play a jde to. Maruška
            MARUŠKA

            Comment


            • #51
              Mám explorer 8 a u žmolenkového koláče nemám šipku.
              ZDENKA

              Comment


              • #52
                Původně odeslal ZDENY Zobrazit příspěvek
                Bohužel pořád se stránka neotevře. Tedy, abych byla úplně přesná, tak po kliknutí na název receptu se ukáže psaný recept a dál je stránka nehybná a naskočí na ni internet Explorer nemůže..............jak jsem již psala.

                Operační systém Windows XP
                Prohlížeč: Internet Explorer 8
                Verze: You have version 10,0,42,34 installed, teď jsem ji zkoušela aktualizovat na 10.1.102.64, ale hlásí mi to, že nelze, že již byla instalována, i když v okýnku je značena ta starší verze, tak nevím.

                ZDENY
                Mohla by jste mi zaslat nebo nahrát sem do fóra printscreen obrazovky když ta chyba u Vás nastane? Moc by mi to pomohlo.
                ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                Comment


                • #53
                  Tak mě jdou videa zase pěkně. Všechna.
                  Renata

                  Comment


                  • #54
                    Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
                    Mohla by jste mi zaslat nebo nahrát sem do fóra printscreen obrazovky když ta chyba u Vás nastane? Moc by mi to pomohlo.
                    Jardo, teď to dokola zkouším a nejde mi přes PrtSc nahrát ani stránka. Chyba bude určo u mě. Nechám na to mé PC ještě někoho kouknout a pak Vám potvrdím i verzi Explorelu. Zatím mám zato, že je to 8, ale nic netvrdím. Každopádně moc děkuji za Vaši ochotu.

                    ZDENY
                    ZDENY

                    Comment


                    • #55
                      Původně odeslal ZDENY Zobrazit příspěvek
                      Jardo, teď to dokola zkouším a nejde mi přes PrtSc nahrát ani stránka. Chyba bude určo u mě. Nechám na to mé PC ještě někoho kouknout a pak Vám potvrdím i verzi Explorelu. Zatím mám zato, že je to 8, ale nic netvrdím. Každopádně moc děkuji za Vaši ochotu.

                      ZDENY
                      Dobré ráno Jardo, tak jsem ještě teď ráno znovu stáhla IE 8 a už žmolenkový koláč frčí jako blesk včetně všech dalších videí. Díky za vaši trpělivost a pěkný den.

                      ZDENY
                      ZDENY

                      Comment


                      • #56
                        ach jo, nějak jsem se ztratila. U žmolenkového koláče se mi šipka nezobrazí, pruh není a tudíž ani ta šipečka ani HD.
                        A video tedy nejde. Ostatní funguje bezvadně. S pozdravem Vlasta.

                        Comment


                        • #57
                          Původně odeslal vlasta Zobrazit příspěvek
                          ach jo, nějak jsem se ztratila. U žmolenkového koláče se mi šipka nezobrazí, pruh není a tudíž ani ta šipečka ani HD.
                          A video tedy nejde. Ostatní funguje bezvadně. S pozdravem Vlasta.
                          Nebojte už je to v řešení. Až budu něco vědět, tak to sem napíšu a kdyžtak Vám napíšu soukromou zprávu.

                          Jarda
                          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                          Comment


                          • #58
                            Už vše funguje bezvadně. Nepročetla jsem pozorně všechny odpovědi k tomuto problému.
                            A vloudila se chybička. Teď jsem zkusila dle Vašeho návodu aktualizovat verzi a problém odstraněn k úplné spokojenosti.
                            Moc děkuji. vlasta

                            Comment


                            • #59
                              Jarousku tak me nejde video u zmolenkoveho kolace nemam tam trojuhelnicek na spusteni predem dekuji za odpoved ZDENCA1

                              Comment


                              • #60
                                Původně odeslal zdenca1 Zobrazit příspěvek
                                Jarousku tak me nejde video u zmolenkoveho kolace nemam tam trojuhelnicek na spusteni predem dekuji za odpoved ZDENCA1
                                Nebojte už je to v řešení. Až budu něco vědět, tak to sem napíšu a kdyžtak Vám napíšu soukromou zprávu.

                                Jarda
                                ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                                Comment

                                Pracuji...
                                X