Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nefungující 3 poslední videa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ve starém přehravači te´d ty videa jdou.
    MARUŠKA

    Comment


    • #32
      Járo, děkuji za starostlivost a péči. Takhle teď videa zase fungují. Tak budu čekat. Hodně úspěchů přeje Vlasta.

      Comment


      • #33
        Nejnovější video jsem spustil zase v tom nové přehrávači ( http://ekucharka.net/zmolenkovy-kolac-s-tvarohem ). Jak se to jeví u Vás.

        Kdyby se Vám tam nezobrazila ta velká ikona uprostřed pro přehrávání, tak bych potřeboval vědět jestli tam máte alespoň ten ovládací pruh dole na obrazovce toho videa (myslím tím třeba ten ukazatel času, hlasitost, možnost zvětšit video na celou obrazovku).


        Ještě dodatek. Kdyby Vám to video nefungovalo (nezobrazoval se ta ikona uprostřed), tak nejprve zkuste stáhnout aktualizace pro flash player z odkazů níže. Nebojte se i kdyby jste se spletli a nainstalovali jste něco jiného, tak ne nic neděje! Nevadí to. Proto doporučuji těm, kterým si nejsou jistí co vlastně za prohlížeč používají, nainstalujte oboje

        Ten kdo používá Internet explorer - http://ekucharka.net/install_flash_player_ax(explorer).exe
        Ten kdo používá vše ostatní (firefox, safari, opera) - http://ekucharka.net/install_flash_player(firefox,safari,opera).exe

        Předchozí odkaz stačí jen uložit do počítače a spustit.

        Jarda
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #34
          Poslušně hlásím u mně OK !
          Marunka

          Comment


          • #35
            Pěkný večer Jardo.

            Nové video mi nejde spustit. Ukáže se:
            Internet Explorer nemůže otevřít server http:// e kucharka.net/ zmolenkovy - kolac-s-tvarohem //
            Operace přerušena.

            Jiná videa jdou bez problémů.
            ZDENY
            ZDENY

            Comment


            • #36
              Járo prosím mě žmolenkový koláč nefunguje, ovládací pruh dole mám.
              HankaP

              Comment


              • #37
                Původně odeslal HankaP Zobrazit příspěvek
                Járo prosím mě žmolenkový koláč nefunguje, ovládací pruh dole mám.
                A jde v tom pruhu kliknout na tu malou šipku pro spuštění? Je nalevo dole vedle nápisu HD
                ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                Comment


                • #38
                  Původně odeslal ZDENY Zobrazit příspěvek
                  Pěkný večer Jardo.

                  Nové video mi nejde spustit. Ukáže se:
                  Internet Explorer nemůže otevřít server http:// e kucharka.net/ zmolenkovy - kolac-s-tvarohem //
                  Operace přerušena.

                  Jiná videa jdou bez problémů.
                  ZDENY
                  To se Vám ale nezobrazí vůbec ta daná stránka ne?
                  ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                  Comment


                  • #39
                    Jardo, mi to funguje, mám tam i spouštěcí trojúhelník. Díky.
                    anina s.

                    Comment


                    • #40
                      Vidím normálně hlavní stránku videoreceptů a na té mi jdou rozkliknou recepty a u nich spustit stará videa. A ano, po kliknutí na žmolenkový koláč se vůbec stránka nezobrazí.

                      ZDENY
                      ZDENY

                      Comment


                      • #41
                        Původně odeslal ZDENY Zobrazit příspěvek
                        Vidím normálně hlavní stránku videoreceptů a na té mi jdou rozkliknou recepty a u nich spustit stará videa. A ano, po kliknutí na žmolenkový koláč se vůbec stránka nezobrazí.

                        ZDENY
                        A teď? Stránka mohla být špatně uložena v cache u nás na serveru. Dejte mi prosím vědět a kdyby to nešlo , tak potřebuju vědět co máte za operační systém a prohlížeč a verzi.

                        Jarda
                        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                        Comment


                        • #42
                          JÁRO, už to funguje, klikla jsem na tu šipku dole vlevo. Díky
                          HankaP

                          Comment


                          • #43
                            to je dobrá zpráva! Pro mě je to hlavně důležitý že fyzicky video funguje ale jen se nezobrazuje ta velká šipka
                            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                            Comment


                            • #44
                              Bohužel pořád se stránka neotevře. Tedy, abych byla úplně přesná, tak po kliknutí na název receptu se ukáže psaný recept a dál je stránka nehybná a naskočí na ni internet Explorer nemůže..............jak jsem již psala.

                              Operační systém Windows XP
                              Prohlížeč: Internet Explorer 8
                              Verze: You have version 10,0,42,34 installed, teď jsem ji zkoušela aktualizovat na 10.1.102.64, ale hlásí mi to, že nelze, že již byla instalována, i když v okýnku je značena ta starší verze, tak nevím.

                              ZDENY
                              ZDENY

                              Comment


                              • #45
                                Dobrý večer, vše se zobrazuje jak má být, velkou šipku vidím, video spustím, ale rozšířit na celou obrazovku to nejde. Nevíte, kde je problém a jak bych ho mohla odstranit? Díky a hezkou dobrou noc.T.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X