Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Skvělé stránky!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Skvělé stránky!!!

    Dnes jsem objevila Vaše stránky a jsem nadšená. Bohužel vařit neumím a nemá mě to kdo naučit, tudíž mě opravdu uchvátila názorná, přehledná a jednoduchá videa! Jsem ráda, že jsem zde našla i základní recepty, například na pomazánky Pro někoho jednoduchá věc, ovšem já zkušenosti s vařením nemám žádné. Moc děkuji, doufám, že Vaše videa budete dále rozšiřovat Pekný den.

  • #2
    Re: Skvělé stránky!!!

    Dobrý den kalkulko, tak to jsem opravdu moc ráda. Já jsem tyhle stránky vlastně začala dělat, protože kamarádka něco neuměla a neměl jí kdo poradit, protože nemá maminku a chytlo mě to.
    Recepty budou určitě přibývat, jenom teď o prázdninách mě syn (vkládá tam videa) odjede na tři neděle pryč, ale to uteče jako voda. Hezký den a hodně úspěchů nejenom ve vaření přeje Ivana
    Ještě jestli jste si všimla, mám nové stránky http://www.topvideorecepty.cz kde jsou docela jednoduché saláty.
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: Skvělé stránky!!!

      stranky jsou opravdu super! skvela inspirace, diky!
      chtela jsem se zeptat, funguje tu nejaka moznost davat si recepty k oblibnym? podivala jsem se zatim asi na 5 z nich a nektere me hodne zaujaly, ale mam strach ze to do te doby zapomenu zadne takove funkce jsem si tu nevsimla, tak kdyby nahodou, bylo by to skvely!

      Comment


      • #4
        Re: Skvělé stránky!!!

        Původně odeslal deexie
        stranky jsou opravdu super! skvela inspirace, diky!
        chtela jsem se zeptat, funguje tu nejaka moznost davat si recepty k oblibnym? podivala jsem se zatim asi na 5 z nich a nektere me hodne zaujaly, ale mam strach ze to do te doby zapomenu zadne takove funkce jsem si tu nevsimla, tak kdyby nahodou, bylo by to skvely!
        Dobrý den, v současné době funkce přidat si recept k oblíbeným není podporována. V budoucnu se s ní ale počítá.
        Nevím sice co používáte za prohlížeč ale když si kliknete na Záložky(u mozilly) a nebo oblíbené (u exploreru), tak se tam dá vytvořit složka a do ni si uložte Vaše oblíbené stránky s recepty.
        Není to ideální řešení ale funguje to

        Jaroslav Malatinec Admin

        Comment


        • #5
          Re: Skvělé stránky!!!

          :P Ahoj Ivanko, ke stránkám jsem se dostala přes sestru. Má to jednu nevýhodu - strávím teď u počítače hodně času. Teď vážně je to moc super!!!!!!! Dalo by se říct, že jsem zkušená kuchařka a v pečení také žádný nováček, přesto zde nacházím stále kupu nových inspirací. Jen tak tak dál !!!!!! Přeji Ti zdravíčko, pohodu a stále kupu inspirací.

          Comment

          Pracuji...
          X