Oznámení

Collapse
No announcement yet.

jak vykostit kure

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • jak vykostit kure

    Dobry den pani Ivano, chtela jsem se zeptat, zda neplanujete natoceni videa jak vykostit kure. Dekuji

  • #2
    Re: jak vykostit kure

    Ahojky, já už to plánuji dlouho a už jsem požádala kamaráda, který to umí, že to natočíme, ale nějak jsem netlačila na pilu a on se sám nepřihlásil. Zkusím to zorganizovat. Ivana
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: jak vykostit kure

      Ahoj kuchařinky, koukla jsem se na net, jak vykostit kuře a našla jsem video jednoho učiliště, kde je to názorně zobrazené, tak tady je adresa: http://jaknato.soustursova.cz Další postup je klik na kuchař, další klik na úpravu drůbeže, pak klik na kostění drůbeže - zarolujeme až dolů na stránku a tam je napravo video - přehrát a je to.

      Comment


      • #4
        Re: jak vykostit kure

        Liduško, zhlédla jsem vykosťování kuřete. Já ho vykosťuji z prsní části, mě se zdá, že je to z té prsní části jednoduší a taky nechávám kosti od nožek na skeletu. Ale to si musí každý vyskoušet sám, opravdu to není nic těžkého a určitě to každá trochu šikovná kuchařka zvládne. Jsi hodná, že jsi to tam dala, aspoń to ostatní uvidí. Věrka. :P
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Re: jak vykostit kure

          Tedy Liduško, fakt dobrý. Já brouzdám po netu, ale o tyhle stránky jsem nezavadila ani jednou. Díky za všechny, kterým to pomůže. Ivana :P :P
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Re: jak vykostit kure

            Liduško mně to video s vykostěním kuřete nejde přehrát poraď mi děkuji Maruška
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Re: jak vykostit kure

              Maruško, zkopíruj si adresu uvedenou ve fóru a vlož si ji do lišty "Adresa" v prohlížeči, do nového okna. Pak to jde. Snad se Liduška nebude zlobit, že odpovídám za ní. . B.
              Blanka

              Comment


              • #8
                Re: jak vykostit kure

                Dobrý den, tím zkopírováním adresy akorát docílíte toho že, se Vám ta webová stránka otevře v úplně novém okně. Myslím že problém bude v tom jaký prohlížeč používáte (explorer, firefox nebo opera). Mě to např. ve firefoxu nechodilo a chtělo to instalovat nějaký zásuvný modul ale když jsem to spustil v internetu exploreu (i když ho nepoužívám a nemám ho rád ), tak to v něm fungovalo .Autoři radši měli použít přehrávač z flashe jaký máme my na stránkách tam nehrozí takové problémy s kompatibilitou. Admin

                Comment

                Pracuji...
                X