Oznámení

Collapse
No announcement yet.

pochvala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Děvčata, já jsem taky ráda, že sem neleze nějaký sprostý anonym. Někdy jde do kuchařky, ale blokneme mu IP adresu a má po ptákách. Když něco vyjádří slušně to beru ale jinak má útrum
    Ivana M

    Comment


    • #17
      No i já se musím přidat. Člověk si tu i pročistí hlavu, když jí má plnou starostí a taky všechny rady od děvčat jsou užitečné. Moc ráda na tyto stránky chodím a jak píše Jaruš, jsme tu všichni naladěni a jednu notu a to je dobře, Vždyť ta naše "máma" Ivanka se o nás tak pěkně stará, abysme vařili a pekli s takovou lehkostí, jako to dělá právě ONA. Patří jí za to dík a samozřejmě i Járovi, protože bez něho by tyhle stránky asi nevznikly. Jsou to super lidičky a mě těší, že jsem jedna z těch co je zná a má je denně ve své domácnosti.
      A tu křišťálovou číši vyhrajem. To by bylo, aby to nebylo!!! Neznám lepší stránky. Je to všechno o jednoduchosti a přehlednosti a to tyhle stránky mají. Drží palce Ivance a jejímu týmu, aby všechno klapalo jak má a hlavně dlouho !!
      Last edited by Věruše; 12.11.2009, 20:29.
      Věruše

      Comment


      • #18
        Ahojky Věruše, tak mylím si na bednu, ale to první místo to nebude. Tedy asi Ale nevadí, protože jsem ráda že tady všichni spolu takhle krásně komunikujeme
        Ivana M

        Comment


        • #19
          Hezký večer,i já se přidávám k pochvale a poděkování IVANCE a jejímu synovi JÁROVI.Dělají všechno co je v jejich silách pro naše dobro.!!!!!!
          Ivanko,vždyť i vy jste naše zlatíčka.
          Moc se mi tu líbí a dost čerpám z receptíků a mám se pořád co učit.
          Jen tak dál babi

          Comment


          • #20
            No já se taky stále učím, jak z pokecu, nebo z receptů od čtenářů. pa,pa
            Ivana M

            Comment


            • #21
              Pochvala

              Jsem zákazníkem Vodafonu od prvopočátku, když to byl ještě Oskar. Proto jsem se nedávno na výzvu téhle nadnárodní společnosti přihlásil do laického hodnocení jejich webových stránek. Chtěli zhodnotit hlavně grafickou a estetickou kvalitu. Nemohli jaksi pochopit, když jsem jim sdělil, že jejich stránky (i když jsem jinak se službami velmi spokojený), vypadají jako pouťová střelnice. Prostě barevně přeplácaná snůška nevkusu. Napočítal jsem celkem 17 barevných, nevhodně zvolených odstínů. Proč to sem píši ? Jardo a Ivanko, ačkoliv nejste nadnárodní společnost, nemáte tým profesionálních grafiků a administrátorů, vaše stránky mnohé tyto giganty strčí do kapsy (to nepřeháním) !!! Vše je intuitivně rozmístěno, v příjemných neagresivních barvách, propracováno graficky do detailů. Vše má svoje místo, nápad, funkčnost a vtip. To je na velkou pochvalu !!! Díky !!!
              Last edited by ; 21.11.2009, 17:40.

              Comment


              • #22
                Petře, dávám ti za pravdu. Vyhovuje mi nejenom grafické uspořádání,
                ale baví mě i obsah stránek a soudržnost všech registrovaných.
                Alena J

                Comment


                • #23
                  Ahojky Petře, tak tohle Járu moc potěšilo a samozřejmě i mě. Mejsme zastánci různých svítivých barev, přesně jsi to vystihl tou pouťovou střelnicí. A taky nechce aby ty stránky byly přeplácané. měli jsme velmi, velmi dobrou nabídku (placenou) na umístění reklamního banněru na hlavní stránku a protože byl velký, svítící a blikací, tak jsme odmítli. měj se a pozdravuj rodinku
                  Ivana M

                  Comment


                  • #24
                    Ahojky Alenko, pro mě tohle fórum je děsný odreagování a vždycky mě to nakopne. pa,pa a užij si neděli
                    Ivana M

                    Comment


                    • #25
                      Původně odeslal Petr.Me Zobrazit příspěvek
                      Jsem zákazníkem Vodafonu od prvopočátku, když to byl ještě Oskar. Proto jsem se nedávno na výzvu téhle nadnárodní společnosti přihlásil do laického hodnocení jejich webových stránek. Chtěli zhodnotit hlavně grafickou a estetickou kvalitu. Nemohli jaksi pochopit, když jsem jim sdělil, že jejich stránky (i když jsem jinak se službami velmi spokojený), vypadají jako pouťová střelnice. Prostě barevně přeplácaná snůška nevkusu. Napočítal jsem celkem 17 barevných, nevhodně zvolených odstínů. Proč to sem píši ? Jardo a Ivanko, ačkoliv nejste nadnárodní společnost, nemáte tým profesionálních grafiků a administrátorů, vaše stránky mnohé tyto giganty strčí do kapsy (to nepřeháním) !!! Vše je intuitivně rozmístěno, v příjemných neagresivních barvách, propracováno graficky do detailů. Vše má svoje místo, nápad, funkčnost a vtip. To je na velkou pochvalu !!! Díky !!!
                      Původně odeslal Alena Jankova Zobrazit příspěvek
                      Petře, dávám ti za pravdu. Vyhovuje mi nejenom grafické uspořádání,
                      ale baví mě i obsah stránek a soudržnost všech registrovaných.
                      Děkuji moc za Vaše kladné ohlasy! Ještě všechno není tak jak bych si představoval ale snad to dám co nejdříve dohromady. Teď se ale můsím spíše zaměřit na dodělání všech videí co se budou na stránkách uveřejňovat než na dodělávky co na webu zatím chybí (tisk receptů atd.)
                      ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                      Comment


                      • #26
                        Járo, jseš moc šikovnej a nedělej si hlavu, až bude, tak bude. Recepty se mohou vytisknout i jinak a u tebe je přednější škola. Máš také své zájmy, jseš mladej. Mamka má velkou oporu a může být moc hrdá. Bez vašich stránek, bez nadsázky, si svůj den nedovedu představit, hlavně bych nepoznala všechny ty fajn lidičky. Moc díky.
                        Renata

                        Comment


                        • #27
                          Před chvílí jsem se přihlásila a myslela jsem si, že jsem špatně, protože jsem to vůbec nepoznávala. Jsme prostě zase noví a krásnější. Budu to muset všechno prozkoumat, ale už jen na první pohled je to všecko moc krásné. Tak moc chválím a Jarouška pozdravuju. A Vás všechny ostatní samozřejmě taky!!!
                          Daniela

                          Comment


                          • #28
                            Zdraví nepíšící závislák...

                            Zdraví nepíšící závislák... kterého jste přinutili poprvé reagovat. I když nepříspívám do pokecu, jsem stálá návštěvnice těchto stránek a čtenářka vašich příspěvků. Stránky jsou opravdu nejlepší, patří Vám poděkování.
                            Ráda mezi vás chodím, i když potichu. Děkuji Eny
                            Eny

                            Comment


                            • #29
                              Ahojky Danielo, ty to zvládneš.

                              Ahojky Eny, taky zdravím nepíšícího závisláka a i za nepíšící jsem ráda.


                              Děvčata mějte se Ivana M
                              Ivana M

                              Comment


                              • #30
                                Jsem tu nová a ještě to nrmám všechno zmáknuté, ale stránky jsou báječné a chodí sem prima lidi, coz jsou dva veliké plusy!!! Díky za ně!
                                Jeta

                                Comment

                                Pracuji...
                                X