Oznámení

Collapse
No announcement yet.

pochvala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • pochvala

    Zdravím všechny a chtěla bych moc pochválit tyto stránky myslím ,že jsem lepší nenašla a to video k receptům skvělé,možná ,že se má dcera podle toho naučí vařit s pozdravem Renča

  • #2
    Také moc zdravím,jsou to super stránky a Ivanka i Jaroušek si tu pochvalu opravdu zaslouží
    LENKA

    Comment


    • #3
      Souhlasím s dzanou007 a s Lenkou, jsou to opravdu nejlepší stránky
      Gábina

      Comment


      • #4
        Ahoj holky, já můžu taky jen souhlasit, proto jsem opět musela reagovat na nějakého Petra u Guláše hovězího...
        Pěkný večer přesto všem...
        anina s.

        Comment


        • #5
          Souhlasím s ostatními děvčaty. Pro Jardu určo mamka něco dobrýho uklohní. Páčko.Držím palce.
          Jana H.

          Comment


          • #6
            Samozřejmě, že jsou to nejlepší stránky. Vždyť by jsme sem jinak ani nechodili a za to opravdu patří velký dík hlavně našemu administrátorovi Járovi a jeho mamce Ivance. Hip, hip, hurá. Jen tak dál.
            Věrka.

            Comment


            • #7
              Aj ja pridávam VEĽKÚ POCHVALU na tieto Ivankine stránky!
              Ivanke a jej skvelému a obetavému synovi Jarkovi som veľmi vďačná za všetko, čo pre to robia.
              Pokračujem v tom, čo napísala pre mnou Verka123:
              HIP, HIP, HURÁÁÁ, v Kryštálovej lupe bude IVANKA P R V Á!!!


              olala
              olala

              Comment


              • #8
                Já se samozřejmě připojuji k hodnocení těchto stránek.Nejen, že jsem tady našla krásné recepty,rady,zkušenosti,ale hlavně hodně nových přátel se kterými je mi fajn.Je to taky na normální úrovni,všichni jsme naladěni na jednu vlnu a proto si tu rozumíme.Výměna receptů je k nezaplacení,ale Ivančiny s videem se opravdu nedají srovnat s žádnými jinými kuchařkami.Jsem ráda,že jsem je našla a zůstala.Všem známým doporučuji a i když nepíší,tak ale podle ní vaří a předávají své nadšení dál.
                Proto věřím,že Ivanka s Jarouškem za takové zásluhy si zaslouží to nejvyšší ocenění.Děkuji.
                Last edited by Jaruš; 07.11.2009, 16:01.

                Comment


                • #9
                  Vy jste moje zlatíčka Moc děkuji i s Járou za tyhle příspěvky
                  Ivana M

                  Comment


                  • #10
                    Musím se k chvále samozřejmě také přidat. Tyto stránky jsou super a bez Járy a Ivanky by tomu tak nikdy nebylo. Kdyby bylo takových lidiček víc, určitě by nám všem bylo mnohem lépe na světě. Pěkné dny.
                    Mirka

                    Comment


                    • #11
                      I já souhlasím
                      MARUŠKA

                      Comment


                      • #12
                        I já se přidávám a určitě nebudu poslední, kdo poděkuje Ivance a Járovi za tyto skvělé stránky a moc jim oběma přeju ještě spoutu nápadů ohledně kuchařky, spoustu receptů a spoustu dobrých lidí, kteří navštevují tyto stránky.

                        Když si s něčím nevím rady
                        nakouknu sem a je to tady.
                        Ivanka mi poradí
                        receptíkem navnadí.
                        Těžké je jí odolávat
                        kilíčka pak odbourávat.
                        Jsme moc rádi, že ji máme
                        E- kuchařku zapínáme.
                        Láďa

                        Comment


                        • #13
                          Děvčata s Járou děkujeme za tak krásná slova.
                          A Láďo, tedy ty jsi básnířka.
                          Ivana M

                          Comment


                          • #14
                            Jo,jo Jaruš úplně všichni jsou zde naladěni na stéjnou vlnu . Přesně to mne včera napadlo když jsem se poprvé zaregistrovala na tyto stránky a myslela jsem si , že je to sen. Nikdo tady nikoho nenapadá, nekritizuje , žádný anonym, žádná paní Di apd no úžasné . Pohoda , vánek , pohlazení po duši . Tyto stránky jsou založené s láskou a vaření bude teď pro mne hračkou Přeji Vám všem krásné dny .
                            Miluš

                            Comment


                            • #15
                              Tak vítej mezi námi Miluš
                              MARUŠKA

                              Comment

                              Pracuji...
                              X