Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kdo má mít možnost podívat se do naší FOTOGALERIE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kdo má mít možnost podívat se do naší FOTOGALERIE

    Původně odeslal iris
    Já teda, nevím, do fotogalerie je umožněn přístup zaregistrovaným , což je dobře. ale nevím, jestli si všechna děvčata uvědomují, že pokec ve foru může číst úplně každý a tam je toho ke čtení spousty a spousty. Soukromé informace atd. Jen mě to tak napadlo. Moc zdravím.Iris
    Protože nepročítám fórum ,,pozvání na pokec,, ve kterém se rozjela velká diskuse a tak samozřejmě nevím o čem si tam povídáte. Jestli že se tam diskutuje občas o citlivých informacích, tak jsem schopen to fórum bez problému zpřístupnit pouze registrovaným.

    Jelikož se ale může kdokoliv zaregistrovat, tak si ty příspěvky stejně bude moct přečíst.

    Mám tu ještě nějaké možnosti jak to vyřešit:
    Zpřístupnit fórum pouze vybraným dosud diskutujícím členům- Toto řešení mi nepřijde zas až tak vhodné protože by se už nikdo jiný nemohl připojit!! Podle mě by toto řešení zapříčinilo pomalý úpadek.( je to ale můj názor)

    Pokud někdo někomu chce sdělit něco soukromého, tak bych doporučoval poslat dotyčnému ,,soukromou zprávu,, která se nezobrazí nikomu jinému.


    Už mě nic jiného nenapadá a tak kdyby měl jiné řešení nebo názor tak ať ho napíše.




    Původně odeslal Jaruš
    Je to pravda,ale myslím,že o tom už byla řeč a prý to bohužel nejde.
    O diskusi na tohle téma tedy nevím. Jestli někde proběhla a někdo řekl že to nejde tak nevím ...

    Jde spousta věcí o kterých se dozvídám poprvé i já

    Comment


    • #17
      Re: Kdo má mít možnost podívat se do naší FOTOGALERIE

      Já se omlouvám, že jsem něco nakousla,,ale napadlo mě to, když Věrka psala, že registrace ano, kdo má co číst naše srandičky, takže pak jsem si řekla , že si možná víc děvčat neuvědomuje, že se to týká jen fotogalerie .Ale třeba to žádné z nich nevadí. Ještě jednou se omlouvám. Myslím, že registrace přeci jen někoho odradí a když ji chceme ve fotogalerii, tím spíše v pokecu. Iris
      Iris

      Comment


      • #18
        Re: Kdo má mít možnost podívat se do naší FOTOGALERIE

        Ahoj Iris, to se neomlouvej, ptej se ptej Právě jsme si mysleli, že k těm fotkám by někdo mohl mít nevhodné komentáře, spíš než k příspěvkům, které se musí číst. Aby jsi se dostala k fotkám musíš být zaregistrovaná, sie malá překážka ale nějaká ano. Klidně by jsme dali i celé fórum, že by se objevilo až po zaregistrování, ale to by vlastně nikdo nevěděl, že když se přihlásí, tak kolik je tady zajímavých témat. Iris, užívej si hezky zbytek neděličky :P Ivana m :P

        Ale pozor kluk pracuje na nějakém vylepšení
        Ivana M

        Comment


        • #19
          Re: Kdo má mít možnost podívat se do naší FOTOGALERIE

          Zpřístupnit pokec pouze již diskutujícím - to nee,to má Jarda pravdu,že by to nebylo ono,kdyby se pak nemohl nikdo jiný přidat.Já myslím,že ta registrace stačí.Ahoj
          Janah

          Comment


          • #20
            Re: Kdo má mít možnost podívat se do naší FOTOGALERIE

            Pokec jen registrovaným ano ,uzavřít zatím ne ještě se tam nevetřel
            žádný blb kerý by pokec kazil až to nastane tak se o nějak může řešit
            MARIE

            Comment


            • #21
              Re: Kdo má mít možnost podívat se do naší FOTOGALERIE

              Tak jo kočičky, takže teďkon se i na pokec dostane jenom registrovaný ALE na ostatní jako jsou recepty, rady apod. se dostane každý. Kluk se trošku prohrabal v tom svém programu a ono tohle šlo. Je to taková malá překážka, ale lepší něco než nic
              Ivana M

              Comment


              • #22
                Re: Kdo má mít možnost podívat se do naší FOTOGALERIE

                Maruško, souhlasím. Když sem píšu nějaké své výlevy, musím s tím počítat, že se někdo na druhým konci republiky třeba docela dobře baví. Ale pro mne je důležité, že si mohu pokecat s vámi děvčátka , dostanu radu nebo se třeba podělím o radost. Tak to beru já.
                Jana H.

                Comment

                Pracuji...
                X