Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nakládané pochoutky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakládané pochoutky

    Nevím, jestli tato kolonka už někam nepatří, ale napadlo mě toto téma u Utopenců, naložený Hermelín je taky bašta, ale nevím, jestli se můj nápad ujme...
    To jen tak, tak snad to neva...
    anina s.

  • #2
    Ahojky modrásku, je tady kolonka nepečené slané a tam jsou různé sýrové rolády, paštiky apod.
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Ahojky Ivanko, já myslela naložené věci, co se " musejí " nechat trochu uležet...
      Ale pokud Utopenci, Hermelín, Kozí sýr naložený do " něčeho " a uležený se bude psát do Nepečených slaných, nebudu se bránit a přizpůsobím se.
      Pa.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Modrásku, já se podívám co tam všechno je
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Ivanko, dík za ochotu.
          U těch utopenců je třeba napsaná kolonka Různé, a že to pak bude roztříděno do jiných kategorií. Tak proto mě napadla konkrétní kolonka.
          Nakládat se dá hodně věcí, tak by to tam bylo nějak pohromadě...
          Zdravím.
          Last edited by janina s.; 23.03.2011, 23:53.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Kategorii jsem vytvořil.
            Jarda
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Jardo, děkuju !
              anina s.

              Comment


              • #8
                Modrásku, já to musím probrat a když tak to přehodit. pa,pa Ivana M
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Původně odeslal Ivana Zobrazit příspěvek
                  Modrásku, já to musím probrat a když tak to přehodit. pa,pa Ivana M

                  Ahoj Ivanko, trochu tomu nerozumím, já už kopčím z emailu Utopence a Hermelíny, snad to nevadí ????
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Modrásku Ty tvoje napsaný věci jsou vpořádku, ale já si musím pročíst kolonku slané nepečené a když tam bude něco naloženého, tak to přendat. Tak teď je to určitě jasný. Takže se omlouvám za nedostatečné vysvětlení
                    Ivana M

                    Comment


                    • #11
                      Původně odeslal Ivana Zobrazit příspěvek
                      Modrásku Ty tvoje napsaný věci jsou vpořádku, ale já si musím pročíst kolonku slané nepečené a když tam bude něco naloženého, tak to přendat. Tak teď je to určitě jasný. Takže se omlouvám za nedostatečné vysvětlení

                      Ivanko, nic se neděje, jen mě v kontextu nějak tvá minulá věta zmátla, co chceš přehazovat. Holt někdy mám i v češtině dlouhé vedení.
                      Pa a dík i Jardovi za kolonku .
                      anina s.

                      Comment

                      Pracuji...
                      X