Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

    Opravdu zajímavé pomůcky na výrobu dortů -na dobírku http://eshop.timidekor.cz/
    Hančí

  • #2
    Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

    Ahoj Hančí, tedy dělat dorty to bych se tady vyřádila, ale hodit se to může vždycky. Třeba ty hotové postavičky na ty dorta. Super.
    Měj se Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

      Ivanko, mě se to taky moc líbí jen to s tím pak umět!!!
      Hančí

      Comment


      • #4
        Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

        Dobry den kucharinky a cukrarinky,
        zajimave a krasne pomucky k dortum maji na http://www.wilton.com .
        Neni to levna zalezitost,ale clovek si opravdu vybere a kdyz je trosku sikovny,tak to i vyuzije a poradne se vyradi.Preji pekny den.
        Renda

        Comment


        • #5
          Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

          Pěkné, jen je to trošku drahé a zdaleka. Některé ty věci se dají sehnat i u nás.
          Kamila

          Comment


          • #6
            Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

            Tak jsem byla v obchodě Fiala, na www.fialapraha.cz a musím říct, že super. Tolik krásných věciček, ještě, že jsem si prozřetelně nevzala moc peněz . Mají tam spoustu vykrajovátek na marcipán za přijatelnější ceny, které na webu ani nemají. Už jsem napsala Ježíškovi, aby přispěl. Mám mu poslat odkaz, prý se na to podívá. :P :P :P
            Kamila

            Comment


            • #7
              Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

              DOBRY DEN PAN MILKAD1,MATE PRAVDU V TOM,ZE JE TO DRAZSI A Z DALEKA.JA ZIJI V USA A TADY JE TO ZA PAR BABEK,ALE KDYZ SE TO PREPOCTE,TAK JE TO DRAHA ZALEZITOST.VERIM TOMU,ZE I V CR JE PLNO OBCHUDKU A PRODEJEN,KDE SE DAJI SEHNAT KRASNE A LEVNEJSI CUKRARSKE DOPLNKY.PREJI PEKNY DEN.RENDA
              Renda

              Comment


              • #8
                Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

                Rendo, u nás je to trochu složitější....těch dodavatelů tu zase tak moc není, něco je levnější, něco dražší. Trochu se pečení dortů věnuji a když to tak spočítám, tak těch dodavatelů cukrářských pomůcek je tu v republice myslím pět, alespoň tedy, co vím. I oni samozřejmě objednávají ve světě a samozřejmě se to pak promítne ve výsledné ceně . Já být v USA, to bych se vyřádila....máte tam totiž úplně jiný výběr pomůcek, než se nabízí tady. Třeba patchwork nebo silikonové formy tady dorazily asi před dvěma měsíci. To samé platí i o pudrových barvách
                Hezký den a zdravím do USA
                IRENA

                Comment


                • #9
                  Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

                  Ahoj Irenko.
                  Dekuji za pozdrav.Mas pravdu v tom,ze tady je takova spousta vyrobku a to bud na vareni nebo peceni,ale i na ten pacvork.Moje sestra se venuje siti a tak o tom pacvorku neco vim.Mamka se zase venuje peceni a uz jsem ji toho zde nakoupila spoustu a nemuze si to vynachvalit.Ja bych take rada pekla.Nejsem zkusena pekarka,ale posledni mesice me to zacalo bavit a to hlavne,protoze cokoliv jsem zatim upekla,tak vsem chutnalo.Nechci se chvalit,ale je to tak a mam ze sebe radost vzdy,kdyz se mi neco povede.Ja mam vsak jiny problem.Nejsou zde takove druhy mouk,jako je tomu v CR a take je to s tukem na peceni nebo se tu vubec nikde neda sehnat 100% tuk.Po sesti letech jsem sehnala v obchode celer na svickovou.Ani nevis,jakou jsem mela radost.Jeeeeee.Nezlob se,ze ti tykam,ale to tykani mi jde lepe.Snad se nebudes moc zlobit.Treba bych ted chtela udelat roladu,ale Ivanka tam dala solamyl - ten tu nemam,tak nevim nevim,jaky ten tzv.piskot upect.Mej se zatim krasne a jestli mas nejake dobre,ale ne moc narocne recepty na peceni,tak mi napis na semii@seznam.cz.Dekuji a preji ti krasny den a posilam pozdrav z Floridy.Papa Renda
                  Renda

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

                    Ahoj Rendo,píšeš, že v USA nemáte solaml, je to vlastně bramborový škrob. Vím, že v některých receptech u nás se používá i kukuřičný škrob.Třeba se dá sehnat u Vá spíš ten.Američani jsou na kukuřici. Jde o to, že to těstíčko je pak troch jemnější. Jinak se dá použít jen mouka, prostě o trošku víc než, když je to se solamylem.Jám dělám roládu bez solamylu, jen s moukou a je taky dobrá. Ženská si vždycky nějak poradí. Horší je to s tím celerem, to už jem od někoho slyšela, tedy bez svíčkové bych asi umřela. Zdravím Hanka P.
                    HankaP

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

                      Rendo,
                      zkus se podívat v obchodech po výrobku s názvem MAISENA nebo MAIZENA je to obdoba Solamylu. V Evropě se prodává běžně - v USA netuším, ale za zeptání nic nedáš...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

                        Ahoj holky(Ivaver a Hana).Dekuji vam za vase rady.Bramborovy skrob tu opravdu neni,ale sehnala jsem ten kukuricny.Mam z toho radost.Podivam se jeste po tech nazvech co jsi mi napsala ty Ivaver .Co se tyka svickove.Mela jsem moznost vyzkouset svickovou bez celeru a neda se to jist.Me to tedy nechutnalo.Take jsem mela moznost ochutnat svickovou z celeru(zelene nate),ale take to neni ono.Nase kuchyne je vyborna a zde je opravdu problem se surovinama.Tyka se to tuku,koreni apod.....Budu se muset vypravit do ceskeho obchodu,ale neni tam vse co bych chtela.Bohuzel,ale aspon neco ceskeho tu mame.Krasny den holky.Renda
                        Renda

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

                          Rendo, už nic nesháněj ta Maisena je právě kukuřičný škrob

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zajímavé pomůcky na výrobu dortů

                            Ahoj Ivaver(asi Ivo,ze?).Dekuji,take jsem to zjistila a to dneska od maminy.Kukuricny skrob jsem si koupila dneska,tak z neho mam velkou radost.Renda
                            Renda

                            Comment


                            • #15
                              Hančí, dobrý večer. Dívala jsem se právě na ty stránky timidekor. No, Ivanka píše, že by se vyřádila. Já už po projítí fotek jen svatebních dortů mám po vzoru I.P.Pavlova sliny a jazyk až na vestě, jak ten náš čokl, nestvořila bych to ani kdyby mi ručičky ozlatili , ale hergot, kvůli tomu dortu, bych se snáď ještě jednůc aji vdala!!! Je to prostě jedním slovem nádhera!!


                              ----------------------------------------------------------------------------

                              Život připomíná Damoklovu hostinu; meč stále visí.
                              Voltaire

                              Comment

                              Pracuji...
                              X