Oznámení

Collapse
No announcement yet.

karamel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • karamel

    Zdravim vas, moc rada peču a tak se snažim mit vždy doma zasoby všeho co se da uschovat. Mame radi vsechno co je s kremem, tak jsem si také do zasoby uvařila v papinaku 5 plechovek kondenzovaneho mleka najednou.Ušetřim takto kupu času a energie. Hotovy karamel mam v uzavřenych plechovkach v lednicy, a před použitim ho jenom prohřeju v teple vodě.Pekně vas pozdravuji, a až si koupim k tomu internetu novy foťak, taktam dam i fotku. Inka mun.:

  • #2
    Inko,taky si jich vařím víc najednou,když už se s tím dělám.Když ho chci použít,tak si ho večer vyndám z lednice a získá pokojovou teplotu na druhý den.Zjistila jsem když jsem neměla uvařené mléko,že se to dá krásně nahradit karamelovým pudinkem.

    Comment


    • #3
      Jo holky, ja to delam taky, jenze ted jsem mela VIAN mleko a varila klasicky v papinaku a hodinu jsme ho cistila od lepidla...nervy moje, VIAN uz neneeee tak at neudelate stejnou chybu!!!
      Marie z Moravy

      Comment


      • #4
        Když ho chci použít,tak si ho večer vyndám z lednice a získá pokojovou teplotu na druhý den.Zjistila jsem když jsem neměla uvařené mléko,že se to dá krásně nahradit karamelovým pudinkem.
        AS

        Comment


        • #5


          Proč tady mají někteří potřebu kopírovat příspěvky jiných a vydávat je za svoje ???
          Toto není poprvé.
          Nechápu.
          Nemáte vlastní zkušenost, tak kopírujete od Jaruš ???
          Někdo taky někde nedávno kopíroval komentář od Dorky.
          Ale PROČ ???????
          anina s.

          Comment


          • #6
            bohužel, takto už to bývá pokud je to bez odkazu a citace, je to dost nepříjemné
            "Nakreslím si svět tužkou, která nemá tuhu. Napíšu o tom světě knihu, která bude bez písmenek. Pojmenuju ho jménem, které nikdy nikdo nevysloví. A budu tam žít, když budu spát " - Rohliczek

            Comment

            Pracuji...
            X