Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Toustovač-vaflovač

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Toustovač-vaflovač

    Zdravím Ivanku a všechny kuchařinky chci poprosit o radu chci si udělat vafle ale mám jen obyčejný toustovač tak jestli jste to tam některá už dělala?? nebo jestli musí být přímo vaflovač?? Díky moc Zdraví Jitule

  • #2
    Re: Toustovač-vaflovač

    Zdravím, jitule, brouzdám tady, čtu a narazila jsem na tento dotaz. Dovolím si napsat, co jsem opsala z internetu, ale adresu už nevím: Vafle: 4 vejce, 200 g cukru, 1 sklenici oleje, 1 sklenici vody, 300 g polohr.mouky, 1 kypř.prášek.
    Vejce a cukr ušlehat, pak přimíchat zbytek. SENDVIČOVAČ potřít trochu olejem.
    Jak jsem " koupila ", tak " prodávám ".
    Já osobně jsem se k vyzkoušení ještě nedostala, ale asi to je třeba vyzkoušet.
    Četla jsem i recept, že do toustovače ( sendvičovače - myslím, že je to totéž ) někdo dal listové těsto s kouskem jablka a za pár minut měl štrůdl pro jednoho...
    Tak snad jsem nějak pomohla.
    Zdraví Jana S.(janina s.)
    anina s.

    Comment


    • #3
      Re: Toustovač-vaflovač

      Tak vafle by mohly být dobré.
      Listové těsto jsem nezkoušela, ale zkoušela jsem světlý toustový chleba s malým kousíčkem másla s e skořicí, vanilkou, cukrem a jablíčky na plátky. To když nás honila mlsná a nebylo čas nic upéct. Taková zemlbába. Bylo to dobré
      HankaP

      Comment


      • #4
        Re: Toustovač-vaflovač

        Z liskového těsta to myslím bylo na mimibazaru i s fotkou. Z toho vaflového těsta to zkusím, někdy jsem o tom už slyšela, ale je to už delší doba. Fajn, že je recept.
        Jana H.

        Comment


        • #5
          Re: Toustovač-vaflovač

          Já mám recept přímo pro vaflovač
          1 a 3/4 hrnku hladké mouky
          2 lžičky prášku do pečiva
          3 lžičky cukru
          1/2 lžičky soli
          3 žloutky
          1/3 hrnku oleje
          1 a 1/2 hrnku mléka
          ze 3 bílků sníh

          Comment

          Pracuji...
          X