Oznámení

Collapse
No announcement yet.

VYŠKVAŘOVÁNÍ V MIKROVLNCE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • VYŠKVAŘOVÁNÍ V MIKROVLNCE

    hOLKY JÁ JSEM NA TO ZAVAŘOVÁNÍ V MIKROVLNCE A TeĎ JSEM NAŠLA I VYŠKVAŘOVÁNÍ
    najdete si www.mimibazar.cz najedete na recepty.Kliknete na recepty s postupem,pak kliknete na vepřové maso a najdete si stranu 9.Může to být i na další straně,protože
    recepty denně přibývají.
    Musím to zkusit -to bude bomba.K tomu ten chlebík od Danielly a vyškvařenou mast
    a nemá to chybu.
    MARUŠKA

  • #2
    Re: VYŠKVAŘOVÁNÍ V MIKROVLNCE

    Moc díky,to vyzkouším,už jsem dělala škvarky v domácí pekárně ale to trvá hodně dlouho,i když ty škvarečky byly výborný!!

    Comment


    • #3
      Re: VYŠKVAŘOVÁNÍ V MIKROVLNCE

      Tak pak napiš jak jsi dopadla,já sádlo ještě mám tak pak vyzkouším
      MARUŠKA

      Comment


      • #4
        Re: VYŠKVAŘOVÁNÍ V MIKROVLNCE

        Dobrý den Maruško,
        Mo vám děkuji za typ na vyškvařování v mikrovlnce,je to super už jinak dělat škvarky nebudu opravdu za 17 minut při půlkilu sádla jsou škvarečky i sádlo perfektní a chutné a není nikde nepořádek Ilona

        Comment


        • #5
          To jsem ráda že jsem dobře poradila
          MARUŠKA

          Comment


          • #6
            Ahoj Maruš, asi jsem trulo, ale prošla jsem vepřové s postupem a nic nenašla.
            Poraď prosím nebo až budeš mít čas, napiš postup. Ta smrtící mast mě moc
            zajímá.
            Renata

            Comment


            • #7
              Tak jsem to zkusila najít a je to tam už je to na straně 26. Nahoře na liště si najeď na recepty a klikni, pak na vepřové a to už musíš listovat až na požadovanou stránku. Ahoj.
              Věrka.

              Comment


              • #8
                Reni najeď na www.mimibazar.cz dále recepty s postupem pak vepřové maso a
                najdi si stránku 24 a máš to !!! napiš mi jestli jsi to našla dík
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  Maruško,Verka123, omlouvám se, ale dostala jsem se k vyhledávání až dnes, už to je na str. 29, moc vám děkuji. Nemám mnoho času na hledání. Dělám takhle slaninu, ale tohle by mne nenapadlo. Zítra hned zkusím.
                  Moc děkuji za pomoc.
                  Renata

                  Comment


                  • #10
                    No zítra trvalo nějak dlouho, ještě že to bylo v mrazáku. Ale dnes super, mám mikro 1100W tak půl kila jedenáct minut, dvě nechala stát, hotovo. Švagrová udělá ze škvarků koláčky, pár jich dostanu, škv. jinak nejíme.
                    Renata

                    Comment


                    • #11
                      Maruško, zkoušela jste knedlík v mikrovlnce? Mám z toho docela "Strach"

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj kmotro já knedlík v mikrovlnce ještě nedělala najeď si na Ekuchařku Ivanka tam recept do mikrovlnky má a má ho vyzkoušený a máš to i s videem Renatko díky za okomentování tak nyní je ten návod na vyškvařování v mikrovlnce na straně 29 nebo ještě dál jak tam přibývá příspěvků
                        Takže www,mimibazar.cz najedeš na vepřové maso a dáš stranu 29,30,31 a tam už to zájemci najdou
                        Last edited by maruška; 18.07.2009, 19:42.
                        MARUŠKA

                        Comment


                        • #13
                          Maruško, moc děkuju za radu na škvaření sádla v mikrovlnce-je to super! Vždy jsem u toho stála, míchala, sádlo prskalo a dost často jsem to nechávala dýl a dýl, až bylo sádlo i škvarky moc tmavý. V mikrovlnce jsem to dala na 1000 W a dělala 9 min a je to skoro moc. Chce to sádlo nakrájet na větší kostky. Dělala jsem z půl kila a už jsem to skoro všechno snědla. Jinak Ivance moc děkuju za tyhle stránky-vařim podle nich hodně často. Všem přeju hezký víkend. Beata

                          Comment


                          • #14
                            nenašla jsem to, bohužel, a to jsem byla na 150 stránkách. Nemůžete mi napsat název receptu? škvarky jsou vždy aktuální ))
                            Díky!
                            Jeta

                            Comment


                            • #15
                              Ahoj jeto prošla jsem 1508 receptů a oni to odtud asi vyndali.Dej si do vyhledavače slova:vyskvarení sadla v mikrovlnce,otevřou se ti webovky sjeď na 5 pozici S NÁZVEM sÁDLO VYŠKVAŘOVANÉ V MIKRO VLNNÉ TROUBĚ KLIKNI OTEVŘI SOUBOR A MÁŠ TO I S OBRAZKAMA.nAPIŠ MI SOUKR.ZPRÁVU ZDA JSI TO NAŠLA
                              MARUŠKA

                              Comment

                              Pracuji...
                              X