Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Chlebová strouhanka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Chlebová strouhanka

    Někde jsem četla, že je dobré si udělat chlebovou strouhanku a pak s ní zahušťovat guláš místo přímo s chlebem. Nevím kde jsem to četla, kde jsem to slyšela, ale může to být dobrý. Prý se dřív rozvaří než chleba nadrobený.
    Odzkoušené to nemám, ale chystám si ji namlet a vyzkoušet. Jana H. Chtěla jsem to už napsat dřív, ale zapomínám. A teď jsem si na to vzpomněla.
    Jana H.

  • #2
    Re: Chlebová strouhanka

    Tohle už používám hrozně dlouho. Naučil mne to kolega v první práci po škole. Vaříval nám bezvadné mňamky a guláš zahušťoval jedině postrouhaným chlebem. Já si dělám strouhanku z celozrnných rohlíků nebo dalamánků. Teda ze zbytků, dcerka dostane obě větší patičky a zbytek většinou zůstane na usušení. Používám to i do sekané místo klasické strouhanky a není to vůbec poznat.
    Kamila

    Comment


    • #3
      Re: Chlebová strouhanka

      Jani H, to je možný, že jsi to četla , já jsem to uváděla u vepřového guláše a je to bezvadný. Já mám chleba nastrouhaný skoro pořád a mám ho mezi kořením, to pak stačí jen sáhnou a je to. Dělám už to strašně moc let a naučila jsem to dost lidí ve svém okolí. Věrka. :P
      Věrka.

      Comment


      • #4
        Re: Chlebová strouhanka

        Věruško, vidíš jaký jsem pako, děkde něco přečtu, usadí se mi to v hlavě a pak jsem za hvězdu. Doufám, že se nezlobíš? J.H.
        Jana H.

        Comment


        • #5
          Re: Chlebová strouhanka

          Jani H, tovíš, že ne. Hlavně když to někomu pomůže a bude spokojený. Já to využívám docela dost. Věrka. :P
          Věrka.

          Comment

          Pracuji...
          X