Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pomocník v kuchyni - olej ve spreji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomocník v kuchyni - olej ve spreji

    Zdravíčko všem kuchařkám a kuchařům. Sousedka mi večer donesla ukázat olej ve spreji, prý ho dostala od rodiny ke svátku. Má takový zajímavý název: http://www.olejedokuchyne.cz/olejedo...e-spreji-500ml používáte ho někdo? Máte s ním zkušenosti? Je prý moc fajn především při pečení, kdy už se ten plech nebo forma nemusí vysypávat moukou. Stačí jen vystříkat a nalét tam těsto. Já teda peču dost často a je pravda, že už mě to kolikrát nebaví, vymazávat nejakým tukem a pak ještě vysypávat moukou. Ale když s tím člověk nemá zkušenost, tak má celkem i strach. Děkuji za rady. Natalie

  • #2
    Ahojka Natalie, ja oleje ve spreji pouzivam, je to sice jina znacka, ale prepokladam stejny princip. Pouzivam ruzne druhy na grilovani, peceni ve forme a pak taky na smazeni palacinek. Pripada mi ze je to celkem ekonomicke, protoze se nepouzije tolik tuku. S pozdravem Pavla

    Comment


    • #3
      Ahoj Natalí, já jsem měla toho Mistra pekaře a třeba na bábovky je to úplně bájo. Jenom formu vystříkáš a krásně se vše vyklopí. Akorát jsem to musela stříkat na balkóně, protože jinak kýchám. Musím si ho objednat. Měj se hezky, Jana.
      Janah

      Comment


      • #4
        Kukám, že by to mohla být pěkná vychytávka, určitě vyzkouším.
        Potřebujete půjčit čtěte zde.
        Pokud budete někam cestovat určitě se vám hodí cestoní pojištění.
        Máte vozidlo a myslíte si, že Vám nestačí povinné ručení, pak je právě pro Vás toto havarijní pojištění.

        Comment


        • #5
          Tak o tomhle teda slyším poprvé, ale zní to dobře, to určitě vyzkouším.
          Nejen španělská vína jsou pro tuto zemi typická, také olivy, mňam.

          Comment

          Pracuji...
          X