Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Poraďte jak na knedliky.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Poraďte jak na knedliky.

    Zdravím všechny,kdo má zkušenosti s vařením vídeňských knedlíků -hrníčkové knedlíky.Poraďte chtěla bych zkusit.Jinak dělám z kvasnic,bez rohlíků,který mě učila manželova maminka.Kupované mě nechutnají,a manžel by mě je nejedl.Ahoj Jarka.
    Jaroslava

  • #2
    Jarko,podívej se právě dnes Ivanka má ve svých videoreceptech vídeňské knedlíky,jestli ti to pomůže.

    Comment


    • #3
      Ahoj Jaruš,nemůžu recept na ty vídeňské knedlíky najít.Díky Jarka
      Jaroslava

      Comment


      • #4
        Jaroslavo,prosím tě jak se dostaneš do Ivančiny videokuchařky,tak hned na té stránce jsou recepty + video a tam jsou vídeňské knedlíky.Hned ta první stránka,neotvírej forum.Když se ti otevře Ivanky kuchařka,tak trošku sjeď dolu a hned na to narazíš.

        Comment


        • #5
          Ahoj Jarko, možná budu " mimo mísu ", ale i tak píšu.
          Mám Hrníčkovou kuchařku a v té je : Knedlík vídeňský: 8 žemlí, 2 lžíce másla, 1 hrnek mléka, 2 vejce, sůl, petrželka, 3 - 4 lžíce hrubé mouky.
          Žemle nakrájíme na kostičky, necháme je oschnout. potom je nasypeme do mísy, pokapeme máslem, zalijeme studeným mlékem, ve kterém jsme rozmíchali vajíčka, sůl a nasekanou petrželku. Necháme asi hodinu stát, než se všechno mléko vsákne. Několikrát žemle opatrně obrátíme, vmícháme prosátou mouku a necháme ještě chvíli odpočinout. Mokrýma rukama tvarujeme kulaté knedlíky v průměru asi 5 cm, které vkládáme do vroucí osolené vody a vaříme asi 13 minut

          Zdraví JanaS.( Janina S .)
          Last edited by janina s.; 27.07.2009, 11:29.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Jarko, mám ve svých dokumentech knedlíky do mikrovlnky, tady to zatím neumím poslat. Pokud napíšete email, pošlu vám to.

            Comment


            • #7
              Knedlíky do mikrovlnky tu jsou taky jak u Ivanky tak i v našich receptech.

              Comment


              • #8
                Jaroslavo tady je odkaz



                http://ekucharka.net/?s=v%C3%ADde%C5...3%ADky&x=9&y=9

                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Jarko, ještě jsem našla v Hrníčkové kuchařce jedny knedlíky ( ale je jich tam spousta ), které jsem vařila a jak nejsem knedlíková - spíš si pochutnám na knedlíku s vajíčkem - tak mi chutnaly.
                  Je samo jen na Tobě, které a jestli vyzkoušíš.

                  " Knedlíky houskové vařené v hrníčku "

                  2 housky, 2 hrnky hrubé mouky ( já dávám polohrubou ), 1 hrnek mléka, sůl, 2 vejce, tuk na vymazání hrnků

                  V mléce rozmícháme 2 žloutky, přidáme mouku, sníh ze 2 bílků a 2 na kostičky nakrájené housky.
                  4 hrnky vymažeme máslem a plníme těstem do dvou třetin.
                  Vaříme ve větším hrnci ve vodě, která je aspoň do tří čtvrtin hrnků pod pokličkou asi 35 minut.
                  Já přidávám na barvu ještě sušenou pažitku ( jinou nevedu ) a knedlíky jakoby střílí, poprvé jsem se lekla, ale už to mám v kuchařce poznačené.
                  Tak uvidíš a když tak napiš, jak se povedly, které budeš dělat.
                  Pa.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Jani díky za recepty.Jarka.
                    Jaroslava

                    Comment


                    • #11
                      Ahoj Jarko, poděkovat můžeš, pokud je vyzkoušíš a budou chutnat !
                      Jinak pokud můžu, poradím, ale nenutím...
                      papa a ať se daří !
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        Strouhanka

                        Všechny vás zdravím, mám takovou nepatrnou vychytávku nebo drobnou radu. Doma strouhanku nekupujeme, ale strouháme si ji samy na starém mlýnku po babičce. Po nastrouhání ji 2x přesívám, proto mi zbude poměrně dost hrubé drtě, která se k ničemu nehodí. Přitom by bylo škoda ji vyhodit. Uchovávám ji ve špižírně v papírovém pytlíku, a když vařím kynuté houskové knedlíky, dávám ji do těsta. Také se dá v přiměřeném množství přidat do sekané nebo do karbenátků, čivabčiči a pod. Pouze ji před přidáním velmi nepatrně pokropím mlékem.
                        Last edited by ; 19.12.2009, 11:05.

                        Comment

                        Pracuji...
                        X