Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jak na komáry

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jak na komáry

    Dobrý den potřebovala bych radu jak se zbavit komárů.Koupila jsem si Raid do zásuvky ale zjistila jsem že když mám andulky nemělo by se to používat.Tak se chci zeptat jestli některá z vás neví co na ty mrchy zabírá.Předem moc děkuji Jitule

  • #2
    Ahoj Jitule, nevím jestli to tady můžu napsat, abych nedělala nějaké firmě reklamu. Dneska člověk neví, kdy se dopustí nějakého porušení zákona. Mám opravdu vyzkoušený přípravek a fakt funguje. Pošlu ti to soukromou zprávou. Pa pa Ketka
    Ketka 1957

    Comment


    • #3
      Ketko1957,že ty toho komára zabiješ a bojíš se, aby na tebe nevlítli ochránci zvířatek a životního prostředí? Určitě po umlácení tu malou potvůrku vyhodíš z okna a nezajistíš kvalitní kafilérní likvidaci!!!! Hmm, tak to bude ......
      Iva4

      Comment


      • #4
        To mi připomnělo písničku z raného dětství:

        .....Nestarej se ženo má, že mi nic nemáme.
        Zabijeme komára, masa naděláme.
        Půlku sníme k obědu, druhou vyudíme.
        Nestarej se ženo má, že se nenajíme.......

        Comment


        • #5
          Dobrý, Petře, sice bez rady, ale něco pro zasmání.

          Já mám Raid polštářky, protože andulku už ne, ale někdo má ty nádobky dle reklamy, asi vyzkoušet...
          anina s.

          Comment


          • #6
            Ahoj Jani, ono asi moc možností nebude, jak na komáry. Já dal všude do oken sítě a večer vždy dáme do zásuvky Raid s lahvičkou. Naštěstí bydlíme trochu dál od řeky (Dyje). Ale když někdo je hned u vody, tak to asi nebude tak lehké.

            Comment


            • #7
              Petře, to máš pravdu, ale aspoň že ty přípravky fakt fungují. Spíme u pootevřeného okna a žádné bzz ani se ráno nedrbeme.
              Ty lahvičky můžou být dobré i na mouchy, ale zatím jsme je nekupovali.
              Pěkný večer.
              anina s.

              Comment

              Pracuji...
              X