Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Příběh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce, jako dárek, aby se už nezlobila. Dala jsem do krému hodně rumu a přimíchala jsem trošku vaječňáku.. a tak tetička konečně usnula.Ale když se probudila
    Iris

    Comment


    • #17
      ALE KDYŽ SE PROBUDILA,MĚLA ŽÍZEŇ,tak mě poslala pro pivo do hospody .
      Butalka Jana

      Comment


      • #18
        Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce, jako dárek, aby se už nezlobila. Dala jsem do krému hodně rumu a přimíchala jsem trošku vaječňáku.. a tak tetička konečně usnula.Ale když se probudila začala __________________
        Jana H.

        Comment


        • #19
          Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce, jako dárek, aby se už nezlobila. Dala jsem do krému hodně rumu a přimíchala jsem trošku vaječňáku.. a tak tetička konečně usnula. Ale když se probudila začala vyprávět:
          Last edited by Itka; 24.03.2010, 18:00.
          Itka

          Comment


          • #20
            No krásný, ale zase blbě, ..každá přidá pouze 1 slovo..připojit k tomu slovu se smí pouze předložka a spojka (do,v,k,ve,a,i,)......já se picnu...v tom je přeci ten fór,že z toho vznikne úplná blbost.. třeba??
            Poslední správný příspěvek byl od Gábiny!!!!!!!Tak to znovu kopíruju a pokračuju přidám 1 slovo


            Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší
            Last edited by Hančí; 24.03.2010, 19:04.
            Hančí

            Comment


            • #21
              Jednak nevím, jak to kopírovat a druhak jedno slovo je málo, mě se nejvíc líbila Butalka.. jdem na pivo já bych té tetičce namíchala .... jenže si psala, že slušně.
              Iris

              Comment


              • #22
                Iris..jak kopírovat předcházející příspěvek...

                Sjedeš úplně hodně dolů pod okýnko, kde píšeš odpověd-příspěvek,...
                tam uvidíš příspěky předcházející tvému.......
                najedeš si myší na předcházející příspěvek,jen klikni myší do textu levým ,drž zmáčklé tlačítko a táhni do prava zamodři malý kousek textu,
                pust a dej ctrl+a..celý to zmodrá,.
                pak zmáčkneš ctrl+c,-tím si to zkopíruješ...
                teď vyjed nahoru do okýnka,tam kam píšeš příspěvek
                a klikni do něj levým na myši a zmáčkneš ctrl+v
                a je to tam celé vložené..

                A jedno slovo,se v tomto případě používá běžně..je to lepší právě proto, že každá myslí na něco jiného a něco jiného vznikne....někdy úplné šílenosti....navíc by to takto po tak velkých kusech vět bylo za chvíli na celou kuchařku,strašně rychle to pak totiž přibývá...a ještě by nám to tu jistě museli časem smáznout...

                Pro inspiraci,jak to třeba dopadá se koukniěte na naše fórum-na náš e-příběh..http://www.e-cigaretafans.eu/forum/v...&start=90:lol:

                takže znovu
                Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší
                Last edited by Hančí; 24.03.2010, 20:22.
                Hančí

                Comment


                • #23
                  Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší. Tetička
                  IvanaN

                  Comment


                  • #24
                    Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší. Tetička z vesničky
                    Hančí

                    Comment


                    • #25
                      Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší. Tetička z vesničky vykulila


                      / dobré, ide to, pomaly, ale isto/
                      IvanaN

                      Comment


                      • #26
                        Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší. Tetička z vesničky vykulila sud
                        Hančí

                        Comment


                        • #27
                          Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší. Tetička z vesničky vykulila sud a pípu
                          Jana H.

                          Comment


                          • #28
                            Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší. Tetička z vesničky vykulila sud a pípu, donesla
                            Renata

                            Comment


                            • #29
                              Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce.Jako dárek nejmilejší. Tetička z vesničky vykulila sud a pípu, donesla sklenice
                              Blanka

                              Comment


                              • #30
                                Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce. Jako dárek nejmilejší. Tetička z vesničky vykulila sud a pípu, donesla sklenice a řekla:
                                Itka

                                Comment

                                Pracuji...
                                X