Oznámení

Collapse
No announcement yet.

vtipy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Babička leží v posteli a dědeček ještě šustí v koupelně. "Aloisi, co tam děláš?" ptá se babička. "Ještě si čistím zuby." Babička volá: "Když už jsi v tom čištění, tak prosím, vyčisti i ty moje."
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Učitelka si zavolá ke stolu Pepíčka: "Pročpak jsi včera nebyl ve škole?" ""Říkala jste, že kdo nebude mít domácí úkol, ať se tady ani neukazuje!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Povídají si dvě blondýnky na tramvajové zastávce: "Na kolikátku čekáš?" "Na dvojku, a ty?" "Já na jedničku." Přijede 21 a blondýny se na sebe podívají a řeknou: "Super, můžeme jet spolu."
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zastaví kamion na červenou, ke dvířkům doběhne blondýna a zaťuká na okénko. Řidič ho stáhne a blondýna na něj: "Jmenuju se Marie, jedu za váma a ztrácíte náklad." Řidič zakroutí hlavou, padne zelená. Na příští křižovatce se scéna opakuje. Na třetí červené to řidič už nevydrží, vyskočí z náklaďáku, zaťuká na okénko auta blondýnky a když ho blondýna stáhne, tak řekne: "Já jsem nějakej Karel, je zima, jsme v Liberci a já sypu sůl na silnici."

    Comment


    • #17
      Ahoj všichni,tak přidávám něco ze života - jednu statistiku:

      Drahá manželko,
      jelikož se nedá o této věci s Tebou hovořit přímo,protože se hned červenáš,sestavil jsem následující statistiku,kterou Ti předávám k Tvému posouzení.
      Během roku jsem se snažil 365x získat Tvou přízeň - úspěch jsem měl 36x,to je tedy v průměru 1x za 10 dní.
      Zde je přehled Tvých námitek:

      mohly by se vzbudit děti 17x
      bylo příliš horko 15x
      byla velká zima 5x
      byla jsi unavená 52x
      spala jsi nebo to nebylo technicky možné 93x
      bylo příliš brzo 5x
      bylo příliš pozdě 10x
      bylo otevřené okno,mohli by nás lidi vidět 9x
      bolela Tě hlava 9x
      bolely Tě klouby 5x
      byla jsi příliš najedená 10x
      neměla jsi náladu 21x
      začalo plakat dítě 7x
      byla zajímavá televize 7x
      měla jsi nový účes 12x
      měla jsi večer návštěvu 9x
      nebyl vhodný večer 18x

      c e l k e m 329x

      ve zbylých 36 případech, kdy jsem měl štěstí a úspěch, nebylo to to pravé, protože:

      21x jsi vzala inspiraci, když jsi podotkla, že je špinavý strop, že bude třeba vymalova
      1x Tě rušila moucha
      11x jsem Tě musel vzbudit, jabych Ti oznámil, že jsem skončil
      1x jsem toho musel nechat ze strachu, abys mi neublížila

      Tedy 2x to vyšlo. To je vše, co jsem Ti chtěl říci.
      Tvůj milující manžel
      Ahojky VŠEM
      Věrka

      Comment


      • #18
        DENÍK PRAŽÁKA NA MORAVĚ

        PONDĚLÍ .. PIJU S MORAVÁKY...
        ÚTERÝ ... SKORO JSEM UMŘEL...
        STŘEDA ... ZASE PIJU S MORAVÁKA...
        ČTVRTEK ... LITUJI,ŽE JSEM NEUMŘEL UŽ V ÚTERÝ...


        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        BURAN S MANŽELKOU SEDÍ NA BALETU NA PŘEDSTAVENÍ LABUTÍHO JEZERA. ŹENA SE NAJEDNOU NAKLONÍ K MANŽELOVI A PTÁ SE: "A PROČ TAM TY SLEČNY CHODÍ POŘÁD PO ŠPIČKÁCH?"
        MANŽEL VŠEVĚD ODPOVÍDÁ:"NO TO VÍŠ, JE TO O LABUTÍCH,URČITĚ JE TAM VŠUDE NASRÁNO..."


        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


        DĚDEČEK S BABIČKOU JSOU V NEBI:

        Leží na lehátkách pod slunečníkem na nádherné pláíži,popíjejí ledové drinky.
        Všude kolem nich jsou šťastní lidé, nikdo nemá žádné starosti,hraje rajská hudba - no prostě RÁJ.
        V tom dědeček vstane a vlepí babičce facku.
        "Proč jsi to udělal? ptá se babička.
        "Protože nebýt té tvojí zasrané zdravé výživy, mohli jsme tady být už dávno"

        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ahojky VŠEM
        Věrka

        Comment


        • #19
          Prý bude tuhá zima
          Attached Files
          Maruš

          Comment


          • #20
            A jak z toho ven při čůrání??? Jinak ŠPICA!!!
            MARUŠKA

            Comment


            • #21
              Iva4

              Comment


              • #22
                Iva4

                Comment


                • #23
                  Tak Hančí dala návrh a já Vám básničku posílám:, je to k tomu dortu z WC papíru

                  Příteli ...,
                  Těžkou otázkou jsme se s Věrkou zabývali, co milého bychom Ti darovali.
                  Napadlo nás a určitě potěší Tě jen, že to co Ti dnes dáme, potřebuješ každý den.
                  Není to nic k pití ani jídlu, žádný šampon a nic podobného mýdlu.
                  Ani kus masa, či šlehačkový sen, ale potřebuješ to každý den.
                  Tato krabice není plná peněz, tak chvíli počkej a ještě do ní nelez.
                  Nejsou v ní papuče ani boty, co v nich chodíš denně ven, ale
                  potřebuješ to každý den.
                  Není tam pepř ani sůl, ani žádné koření na Tvůj stůl, není tam
                  petržel, cibule či křen, ale potřebuješ to každý den.
                  Tak víš co, sám se podívej raději, že tato krabice skýtá Ti naději,
                  užít si s dárkem hodně užitku a radosti, protože víme, jaký smysl máš
                  pro tyhle blbosti.
                  Nuž tedy radíme Ti vezmi si vždycky kus jaký chceš, vždyť z tohoto dortu
                  nikdy neztloustneš.
                  Ahojky VŠEM
                  Věrka

                  Comment


                  • #24
                    Věruše2x tak to je bomba to se vám móóc povedlo ,

                    pěkná říkanka.
                    No to si vážně schovám a určitě někdy využiju,moooc díky!!
                    Last edited by Hančí; 11.02.2010, 18:41.
                    Hančí

                    Comment


                    • #25
                      Dobře počítej !!!!!! A sleduj!!!!





                      Chápete to ???????
                      -------------------------------------------------------------------------------------------------

                      A co tohle ??? Kolik je tam vlastně lidiček????


                      Last edited by Hančí; 20.02.2010, 23:39.
                      Hančí

                      Comment


                      • #26
                        Vtipné, to se povedlo ! ! !
                        Eny

                        Comment


                        • #27
                          Tak z toho jsem jelen! ( Nebo jelenice ?)
                          Jeta

                          Comment


                          • #28
                            Nemají v té Číně jiné počty ???!!!
                            Hančí

                            Comment


                            • #29
                              Nechci do toho moc kecat, ale když vyhodíme " lechtivé" vtipy, bude o čem psát?!?! Neztratí to ten náboj? Scarlet

                              Hančí, víš, že ťamani maj vše jiné. Scarlet


                              ----------------------------------------------------------------------------

                              Život připomíná Damoklovu hostinu; meč stále visí.
                              Voltaire

                              Comment


                              • #30




                                Scarlet,co toto???





                                Ale tohle jde taky,néé!???




                                Last edited by Hančí; 12.02.2010, 02:01.
                                Hančí

                                Comment

                                Pracuji...
                                X