Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tipy na večeři

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tipy na večeři

    Ahoj, před delší dobou jsem se sem zaregistroval a psal jsem, že budu bydlet sám a v té době mi to nevyšlo, ale teď už jsem 3 týdny v podnájmu a potřeboval bych poradit, co bych si mohl připravit na víkend k večeřím, hlavně něco jednoduchého a rychlého, jsem začátečník, předem díky za odpovědi, Petr (29 let)

  • #2
    Ahoj Petře, snad ještě někdo poradí.
    My nevečeříme např. ohřátý oběd, často si manžel nebo syn (21)
    něco sami uloví v ledničce , jinak pár tipů:
    - chleba ve vajíčku + okurky, rajče, paprika, hořčice
    (kečup, já mám nejradši krenex, apod.), někdo si přidává kolečka salámu.
    - vaječná omeleta na chleba + podobná obloha
    - vaječná omeleta s nastrouhaným sýrem na chleba
    - vaječina s chlebem + zelená nať cibulky
    - vaječina s ředkvičkama - chutná jako smaženice
    - jakákoliv pomazánka na chleba, veku apod. + zelenina
    ( my si někdy uděláme suché topinky)
    - pomazánkové máslo na chleba + zelenina
    - ohřívané párky
    - uvařená vajíčka
    - salát z těstovin - dá se do nich dát skoro vše dle chuti
    - dobrá paštika atd. atd.

    Někomu stačí jogurt nebo jablíčko, ale toto u nás ne.

    Nějaké dobroty - placky a další má Ivanka jako tipy na večeře ve videoreceptech.
    Nebo koukni do fotogalerky.
    Asi jsem neporadila super zdravá jídla, jen snad rychlá a jednoduchá (doufám).
    Pokud si něco ukuchtíš, bude to fajn, ale znáš to, 100 lidí, 100 chutí.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Co zkusit koupit listové těsto+šunkový salám+eidam a pokusit se o slaný závin? Teda to je varianta pokud máš pečící troubu Nebo koupit kus masa, během dne naložit, večer "uminutkovat" na pánvi. K tomu dle možností brambory, hranolky či chléb+zeleninový salát......
      Papa EMKA

      Comment


      • #4
        Dobrý večer, suchy84,skúste toustový chlebík opiecť , najlepšie upraviť v hriankovači, na to rozotrieť tavený syr, pridať koliesko šunkovej salámy, na to volské oko, pokvapkať kečupom,alebo, nejakým jogurtovo-bylinkovým dresingom, nakrájať si nejakú zeleninku s mladou cibuľkou,trocha prisoliť a pokvapkať citrónom, znesie to štipku cukru v tej zeleninke. Nech sa darí. Dorka

        Comment


        • #5
          Díky janina s., z toho si určitě něco vyberu, chleba ve vajíčku a topinky už jsem měl tak zkusím něco jiného, pečící troubu a mikrovlnku mám, ale zatím nemám toustovač, takže tousty si bohužel neudělám ikdyž mě taky napadli, jinak smaženici moc nemusim, ale houbové řízky a karbanátky mi nevadí

          Comment


          • #6
            Jednoduchá a rychlá večeře jsou například těstoviny se smetanovo-nivovou omáčkou s žampiony, tu úplně miluju a přitom je rychlá a jednoduchá. Recept zde http://recepty.vareni.cz/zampionovo-nivova-omacka/

            Comment

            Pracuji...
            X