Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co je u vás na večeří? Ohřátý oběd,chleba se sýrem nebo klobáska nebo jablko, jogurt?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kluk Javořické párky s rohlíkem a kečupem, já chleba s máslem a nivou (vakuově balenou, je pro mě chutnější a není tak tvrdá) a chlap si dává znovu oběd knedlík, zelí a pečenou krkovičku.
    anina s.

    Comment


    • #32
      Muž měl salám s cibulí, já kupovanou sýrovou roládu, čerstvý chlebík.
      Věrik ♥♥♥

      Comment


      • #33
        Tak přesně po 2 měsících - moc jsem si pochutnala po "sváteční" odpolední na chlebu
        se ztuhlým výpekem z remosky po kuřecích čtvrtkách naložených v marinádě dle
        Ivanky, ale nestihli jsme je ugrilovat ( a už jsme byli najezení ), tak jsem je dopekla.
        Na to jsem si posypala nasekaný medvědí česnek, tímto zdravím
        Lenku24.
        anina s.

        Comment


        • #34
          dneska bude játra
          www.banan.cz webové stránky zdarma

          Comment


          • #35
            Zdravím, snad jsem správně, dal bych si k večeři těstoviny s domácím tvarohem a udělat domácí tvaroh zrovna jednoduché není, na mléku od krávy mi vadí pach toho mléka, mléko je cítit krávou, dá se pach odstranit pasterizací, dříve se s mlékem nedělali takové věci jako dneska v mlékárnách, mléko se pasterizovalo a dál nevím.
            znáte způsob jak se zbavit pachu v mléce.

            Comment


            • #36
              Kazu to je dobrá otázka ale podle mě položená ve špatné kolonce ( špatné téma ), možná zkusit napsat jinam a dostane se ti rychlejší odpovědi
              www.banan.cz webové stránky zdarma

              Comment


              • #37
                Salát s grilovanými meruňkami

                Už jste zkoušeli grilovat salát? Ne? Tak to musíte vyzkoušet tento s grilovanými meruňkami a balkánským sýrem.
                https://www.youtube.com/watch?v=av_3pVZuHS0

                Comment


                • #38
                  Tak vzhledem k tomu, že lednička hlásí, že máme 30 vajec, tak na večeři bude rychlovka - chleba s máslem a kolečka vajec, posolit a sníst. Mňamka Holky tak mě napadlo, že bysme mohli udělat kšeft. Posbírat všechny možné recepty co kdo dělá a nechat to natisknout na obaly iphonu jako je třeba tady na těch https://revocase.cz/537-pouzdra-obal...l-apple-iphone až na to, že tam budeme mít recety. Dobrý nápad ne? Kamoš zase kreslí a fotí, a říkal, že spolupracuje s nějakou firmou (už nevím s jakou) a že prý hledají nějaké neotřelé nápady. To by jsme mohli zkusit

                  Comment

                  Pracuji...
                  X