Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Přípravy na vánoce v listopadu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Přípravy na vánoce v listopadu

    Ahoj,
    chtěla bych se podělit o takový menší šok. Dnes jsem se po delší době vydala do jednoho nákupního centra v Brně s tím, že si projdu obchůdky s oblečením a dám si někde kafičko. Takové malé odreagování. K mému zděšení mě hned u vchodu překvapili technici, který na sloupy osvětlení na parkovišti montovali svítící vánoční ozdoby. Tomu jsem nevěnovala větší pozornost, asi toho mají hodně, tak raději začali s předstihem. Co mě, al daleko více dostalo, byl nafukovací santa ihned u vchodu, kde v pozadí za ním byl vánoční stromeček. Celé nákupní centrum ověšené baňkami. Nemůžu si pomoci, ale není přece normální začít lidi masírovat začátkem listopadu s vánocemi. Vánoce mám rád, ale tohle se mi prostě nelíbí.
    Gastro oděvy | Kovové nábytek | Plechové šatní skříně | Grily Webber | Skate boty | Kožené opasky



  • #2
    Ahoj Verčo, to máš pravdu, je to brzy. Já nakupovat moc nechodím a velká nákupní centra nemám moc ráda. Kdyby aspoň počkali do adventu. Když s tím masírujou od teď, tak si člověk na to zvykne, přestane vnímat a pak ty vánoce nemají to správné kouzlo. To je jako kdybychom ustrojili už ted stromek...... Ale to víš, kšeft je kšeft a lidi na to slyšíííí.
    ahojkýýýýý
    Iris

    Comment


    • #3
      Děvčata,úplně s vámi souhlasím. Mám ráda vánoční atmosféru, ale opravdu začínají moc brzo. Taky se mi to nelíbí.V Praze jsem byla v obchodním domě My - dříve Máj a tam už měli částečné výzdobu před 14 dny!! tedy jen v některých odděleních. Hrůza, za chvilku ji ani nebudou uklízet a nechají ji celoročně
      HankaP

      Comment

      Pracuji...
      X