Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Koukáte na soutěž Na nože s panem polreichem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Koukáte na soutěž Na nože s panem polreichem?

    Zdravím,
    chtěl bych se zepat jestli někdo z účastníků tohoto fóra sleduje soutěž na televizi prima Na nože? Co si o tom myslíte?Já osobně na to koukám a docela se mi to líbí a mám i svého favorita.
    Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

  • #2
    Zdravím Kuzmo Ondro, pokud neva můj názor, já sleduju TV podle času a nálady. Nějaké díly jsem viděla-vaření pro tábor, ale nesleduju to pravidelně. Některé věci jsou zajímavé, třeba, jak ochutnávali se zavázanýma očima a někdo fakt neuhodl a člověk se dozví zajímavé věci, ale pokud mě to - i jiný pořad - nudí nebo tam pípají, tak přepínám.
    Pěkný večer.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Kuzmo, já se tedy dívám, ale je to jako "okopírovaná" pekelná kuchyně. A teď nevím kdo ji uváděl. Ta hlava. Názor, to je těžký, ale dívám se . Kdyby se mi to vyloženě nelíbilo, tak bych se na to nedívala. Je to zajímavé zase z jiné stránky, než jen vaření nějakých jídel. Je to reality.
      Jana H.

      Comment


      • #4
        Tak pekelnou kuchyni jsem nikdy neviděl, takže nemůžu porovnat.Kde to běželo? Já to spíš beru jako takové odreágování po práci. Přece jen o vaření to až tak moc není, ale zas oproti jiným soutěžím co teď v TV běží to má docela šmrnc. Včera jedni vařili itálskou kuchyni a docela to nezvládli. je to italská kuchyně opravdu tak složitá?
        Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

        Comment


        • #5
          Kuzmo, myslím že na TV Barrandov. Viděla jsem všechny díly a je to podobné, Myslím že se jmenovat ten kucha Ramsey, nevím jak se to píše správně a bylo to z USA z Las Vegas. Nedávno to opakovali.
          Jana H.

          Comment


          • #6
            Já už jsem si to našel na internetu. Toho pána znám,ale pořád jsem s ním nikdy neviděl. On je to vlastně náš pán Polreich
            Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

            Comment


            • #7
              Kuzmo, přesně tak, jen náš Zdenka to od něj okoukal.
              Jana H.

              Comment


              • #8
                Já se koukal na Ano, šéfe!, Na nože mi příjde jako polotovar.
                Čerpadla Grundfos, Ponorná čerpadla, Kalová čerpadla, Domácí vodárny, Zahradní technika, Kontaktní čočky, Dveře, Snowboardy, Hip hop shop

                Comment


                • #9
                  Já mám Z. Pohlreicha docela ráda, akorát, že despotka / manžel /na mě vyžaduje... když se mě něco zeptá...odpovědět Ano šéfe !!! a to už se mi moc nelíbí
                  Last edited by iris; 30.10.2010, 10:31.
                  Iris

                  Comment


                  • #10
                    Já jsem viděla Ramseye, Pohlreicha i zdejšího a mohu říct, že se mi to nelíbí. Tyto programy jsou myslím v nějaké licenci a každý stát má svůj, ale podle "plánu". Nic není náhodička a čím víc jsou sprostí, tím víc to letí. Všude.

                    Italská kuchyně není složitá. Stačí se držet receptu a nestrkat tam to, co tam nepatří.
                    Last edited by Sonia; 30.10.2010, 10:44.
                    Soňa

                    Comment


                    • #11
                      Jasně, je to reality..podle scénáře... laciná zábava.. ale předhozí pořad Z. P. když putoval po českých hospodách .. nějaký přínos, myslím měl. Soni, co říkáš na J. Olivera ? Já myslím, že udělal v Anglii kus práce, já to sledovala, ty děti se cpou opravdu neskutečně .. když vidím matku, jak krmí batole v kočárku hranolkami z Mekáče, tak mám husí kůži.
                      Last edited by iris; 30.10.2010, 11:00.
                      Iris

                      Comment


                      • #12
                        jj, J.Oliver se mi moc líbí. Dost mne překvapil, že si všímá těchto problémů a dělá něco proti tomu. Pak je i velmi šikovný, rychlý, kreativní. Co mám ještě dodat?
                        Soňa

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj, tak soutěž nám skončila. Co si o tom myslíte? Jestli jste to sledovali tak vyhrál Robert. Celou soutěž mi moc sympatický nebyl, ale ve finále jsem mu docela fandila. Libílo se mi jak ty jídla měl nazdobené.
                          Gastro oděvy | Kovové nábytek | Plechové šatní skříně | Grily Webber | Skate boty | Kožené opasky


                          Comment

                          Pracuji...
                          X