Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zapojíte se do boje??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapojíte se do boje??

    Ahoj všichni, chtěla bych Vás požádat o podporu v bezkonkurenčním boji v Berounském deníku.


    http://berounsky.denik.cz/miminka/bemimi20091106.html





    Prosím dejte hlásek Aničce Staré. Hlasuje nás stovka a přesto právě teď prohráváme.


    Hlasuje se do pátku do 12hod.


    Lze hlasovat každou hodinu.


    Mockrát děkujeme


    Huggiesclub

  • #2
    Ne není to charitativní projekt.Všem bych chtěla poděkovat a říct,že nemusíte posílat hlasy.

    Tímto prosím Ivanku o smazání tohoto příspěvku.Děkuju a nezlobte se.

    Comment


    • #3
      Hlas už ode mne má. Já sem také dávám občas odkaz, kde mám naši vnučku a nikdy to děvčatům nevadilo. Myslím, že to nemusíš mazat. Nebo co na to Ivanka? Já to mám od ní dovolené.
      Mirka

      Comment


      • #4
        Už to mám v oblíbených. Budu hlasovat.
        Mirka

        Comment


        • #5
          Už jsem poslala taky hlas,vůbec proč by se to mělo mazat,to není nic proti čemu by Ivanka byla.Jak budu moci tak zase pošlu.

          Comment


          • #6
            Maminka Aničky si přála aby jsme přestali hlasovat,proto jsem chtěla po Ivance aby to smazala.Pokud by jste chtěli hlasovat dál,tak hlasujte.Snad se na mě nebude nikdo zlobit.

            Comment


            • #7
              Ta mimča jsou tak nádherná.
              Jana H.

              Comment


              • #8
                Všechny jsou kouzelný a krásný.Když si vzpomenu jak byl malej miminko.

                Comment


                • #9
                  Ahojky už jsem hlas poslala. Pokud budete chtít pošlete i hlásek naší Lucince. Papa
                  Mirka

                  Comment


                  • #10
                    Tady je odkaz
                    http://www.diteroku.eu/hodnoceni/244...a-lucinka.html
                    Mirka

                    Comment


                    • #11
                      Zdravím všechny.Mirko mohla by jsi dát odkaz na Vaši Lucinku?Chtěla bych ji dát hlas

                      Comment


                      • #12
                        Ahojky, odkaz jsem sem dala . Je v předešlém příspěvku. Tak jsem zjistila, že malá jde hlasovat víckrát za den. Už jsem jí dnes dala hlasů víc a budu dávat další. Skóre už začíná být trochu lepší. Papa
                        Mirka

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj.Tak jsem přišla nakouknout a rovnou jsem dala hlas.Ráda pošlu hlas

                          Comment

                          Pracuji...
                          X