Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zahrádka a květiny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zahrádka a květiny

    Tak na přání Renatky,máme další téma.....
    Tak nějak pomóóc, odchází mi ...třeba Fíkus..co mám dělat?????
    Tak vyzkoušíme,jestli někdo poradí???
    Last edited by Hančí; 17.07.2009, 17:34.
    Hančí

  • #2
    Hančí poradila bych kdybych věděla. Já jsem dřív na kvítka venku. Já bych ho asi vyhodila a koupila bych si nový anebo jinou kytku

    Comment


    • #3
      Hančí, nech ho odejít, každý tam musí, život jde dálAle vážne, s fikusem jsem se taky nerada loučila, já jsem ti tak prdlá, že nemám ani moc ráda řezané kytky, radši se na ně koukám v přírodě, to je stejný jako Zoo, tam taky nemusím. Chápeš, vid
      Iris

      Comment


      • #4
        Holky jste hodný,ale fíkus mi odešel už hodně dávno do věčných lovišť
        To byl jen příklad!!!Kdyby někdo nechápal,o čem to tu jeAle přesto díky za radu,zařídím se ......
        Hančí

        Comment


        • #5
          Iris přesně tak, já jsem lakomá i na kytky ze zahrady, ve váze mám jen co se poláme apod., řezané se snažím drzet jak to jde, jinak když začnou vadout tak uříznu květy a dám do pěkné nádobky s vodou, hlavně růže ještě dlouho potěší, jedna i ve frťánku.
          Hani zkus přesadit, ostříhat kořínky a já když nevím jak dál seříznu a čekám co se bude dít, jak po operaci, je to taky živé
          Renata

          Comment


          • #6
            Holky prosííím,já nemám teď nemocnou kytku,to byl jen příklad.........,ale máte pravdu,taky někdy zachraňuju jak to jde.A kytičky mám taky ráda živé v přírodě!!!!!!Ale mě potěší i ta co dostanu,třeba řezanou??!!! Už jsem ale taky dávno nahlásila,že víc mě potěšej kytkou v květináči!!!!Nějak to ale vždy nedodržej,co můžu dělat?
            Pá,pá
            Hančí

            Comment


            • #7
              No vidíš Hani snaha byla
              Renata

              Comment


              • #8
                Renatko, díky.....
                Hančí

                Comment


                • #9
                  Hančí, Tobě sice nee, ale mě fíkus opravdu odchází .
                  No fakt, mám benjamina a začaly mu žloutnout a opadávat listy. Nechytnul průvan, nestěhoval se, nemá škůdce, péče pořád stejná .

                  Já mám taky kytky radši na zahrádce a neřežu je do vázy. Mamka mi vždycky všechno orvala, za tři dny jí to ve váze zvadlo a mě to bylo líto.

                  Comment


                  • #10
                    Renatko ahojky, to mě mrzí, oni to potvory dělávaj.Vydrž do zítřka,teda do odpoledne? zjistím o tom něco a písnu.Mám kamarádku zahradnici!!!
                    Hančí

                    Comment


                    • #11
                      Díky moc, to budeš hodná

                      Comment


                      • #12
                        Renatko,tak rada, ti letí mejlíkem,snad už jsi jí našla a bude co platná.
                        Hančí

                        Comment


                        • #13
                          Hančí díky, díky. Už jsem prostudovala a jak dočtu pokec, jdu na to. Snad se chlapec vzchopí

                          Comment


                          • #14
                            Není zač!!!!Hlavně kdyby vydržel,tak držím palečky!!!Ahojky
                            Hančí

                            Comment


                            • #15
                              Nová Květina

                              Ahojky děvčata dostala jsem od přítelovy sestry tuto kytičku bohužel nevím jak jse jmenuje takže nevím jak správně o ní pečovat tak vás prosím o radu jestli ji nikterá nemáte doma a neznáte její název.Moc děkuji posílám foto.
                              Attached Files

                              Comment

                              Pracuji...
                              X