Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vzkaz pro babi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Vzkaz pro babi

    Já se asi picnu.Napsala jsem přímo román a dala jsem to do konceptu,protože jsem to psala v jiném oddílu,než by má zpráva patřila a tak jsem použila koncepty a myslela jsem si bláhově,že to z nich použiji a přepošlu do ostatního-A ouha ono nikde nic.Tak jsem si taky přečetla,že nejsem sama,komu se toto povedlo.Jenom jsem chtěla tě také pozdravit.Ještě vás nikoho tak dobře neznám,jenom co pochytím z pokecu,nebo z galerie.Jenom mne zaujaly tvé potíže,které mám taky.I když ležím na zádech,tak se semnou točí svět.Nikam jsem s tím nešla,bála jsem se slyšet,že bych měla nějaký nádor na mozku.Člověk myslí na nejhorší.Teď mi to střílí i do ramene.Jeden známý doktor mi právě říkal,že to může být od krční páteře.Tak ti držím palečky.Strašně mne mate tvé oslovení babi,neboť podle foto jsi mladá.Nevíme o sobě roky,tak je to těžká orientace,kolik komu je.V sobotu jsem si na tebe vzpomněla,neboť jsem dělala kuřecí salát,což je lahůdka mých vnuků.Ivanka ho nyní dala do hlavních jídel.Je to zatím od Jarka,nebot jsem ještě nebyla zaregistrovaná a až po registraci mi to Jarka nevzalo,tak jsem musela použít Jaruš.Tak až ho zkusíš,dej mi vědět,myslím,že si pochutnáte.Opravdu je výborný a hlavně dělám ho až ten den kdy ho budu konzumovat,aby mi ten ledový salát nezměknul a zůstal křupavý.Tak jsem pochopila jak jsi se odmlčela,tak si ho nedělala.A děkuji za pochvalu za medovník.Měj se hezky Jaruš

  • #2
    Re: Vzkaz pro babi

    Ahoj Jaruš,teďjsem si všimla toho vzkazu.Zdravím Tě a salát jsem už taky dělala a moc nám chutnal.Ten ledový salát je bomba díky.
    Tak jsme na tom stejně s tou motolicí.Neboj nádor to není je to z krční páteře.Já dám vědět,co se mnou budou dělat.Rentgen je špatný a můj doktor má dovču,tak po neděli.Je mi 53.let a babička jsem 2krát.Taky Ti přeju,aby Ti bylo lépe a piš do rubriky pozvání na pokec a budeme se těšit na Tvoje foto Jsi taky moc šikovná ahoj babi

    Comment


    • #3
      Re: Vzkaz pro babi

      Jsem ráda,že chutnal.Já myslím,že právě ten salát tomu dává tu výbornou chuť,jak tam chřupe.Na rozdíl od tebe jsem u doktora nebyla.Ale co můžeme už čekat.Ty jsi přece jen ode mne o 6 let mladší.Já mám dva vnuky od dcery 36 let-16 a 14.Od druhé dcery 38 mám vnučku ,v červenci jí bude 9.Poručila si 5ti patrový dort,tak bude sranda.Nejhorší je,že v létě kam s tím.Tak to budu muset převést po jednotlivých dortech a dozdobit až u nich na místě a musí obětovat jednu lednici.Taky si vymýšlí,ale co by člověk pro ně neudělal,že.Tak pevné zdraví a někdy zase ahoj Jaruš.

      Comment

      Pracuji...
      X