Oznámení

Collapse
No announcement yet.

pro Ivču :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • pro Ivču :)

    Ahojky!!
    Včera jsem se vrátila po týdnu ze skvělý lyžovačky a opalovačky v Alpách a v noci se mi zdálo, jak jsem ti volala a žádala si nějakej receptík na jakousi tvarohovou buchtu bylo to jak živý, jen cos mi nadiktovala mouku a něco, tak mě vzbudila Kačka, olízla mi tvář, že chce pod peřinu takže jsem si moc nepochutnala...
    ale hned ráno jsem vlezla sem a zkoušim nějakou inspiraci najít, máš to tu fakt úúúúúžasnýýýýý!!!!!
    papa A. Vlčková

  • #2
    Re: pro Ivču

    Ahoj Andulko, to jsem fakt ráda že se ti to líbí. Doufám že nemáš zkažený den, když jsi mě viděla ve snu prosím, tě když k tobě vleze Kačka, tak to už se tam nikdo nevejde ne? Andulko pozdravuj mamku a babičku. Já musím za babičkou zajít, dokud nemá nikdo z nás zatím tu chřipku.
    Jo a lyžovačku a opalovačku ti tiše závidím. Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: pro Ivču

      já tě neviděla, jem jsem s tebou mluvila po telefonu ale určitě bych neměla zkažený den, i kdybych tě viděla, to se nebojim takový příjemný sny o tvarohovejch buchtách...
      no, Kačenka trochu narostla, zesílila a těch jejích 40 kilo je znát - jak říká táta, z těch jejích kejt by byly super řízky, jen trochu dražší, myslim... :P když se roztáhne, je fakt, že matrace 200x200cm je nám drobátko těsná a kupodivu, čim míň lidí v posteli spí, tim ona víc a víc mě tlačí ke zdi a chce se tulit, ne aby se pořádně roztáhla na tý druhý půlce ale děsně se mi po ní ten tejden stejskalo, takže to noční olíznutí a vytažení ze snu o buchtičce jsem brala celkem s radostí :P
      v Alpách bylo úžasně, skoro bez lidí, sluníčko svítilo, jen den sněžilo - krásnej půl metr čerstvýho prašánku paráda, možná se tam vypravim ještě v březnu aspoň na víkend, páč mě nepustí ze školy
      pozdravy vyřídim a určitě se stavte, babička bude ráda, je trochu špatná poslední dobou, hrozně hubne... je to s ní horší, než s dítětem, ach jo
      dneska jsem se tu celej den hrabala v tvých úžasných receptech, nakonec jsem upekla TVAROHOVOU BÁBOVKU, místo tvarohu jsem dala bílej jogurt, páč tvaroh nebyl k dispozici, a byla fakt MŇAM!!! dostala jsem od babičky silikonovou formu na bábovku, v tom se peče jedna báseň
      a zítra zkusim podle tebe ještě něco ukuchtit, mám teď zkouškový a spoustu času...
      tak papa, taky moc všechny pozdravuj!!
      A.

      Comment

      Pracuji...
      X