Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Výrobce dortových forem a vykrajovátek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Výrobce dortových forem a vykrajovátek

    Dobrý den prosím nevíte někdo o někom kdo by na zakázku vyrobil dortovou formu , tu co potřebuji nemohu nikde sehnat a asi se ani nevyrábí díky moc za odpověd .

  • #2
    Re: Výrobce dortových forem a vykrajovátek

    Jarku, zkus tady.......nevím, jestli dělají na zakázku, ale za zeptání nic nedáš
    http://www.dortformy.cz/
    IRENA

    Comment


    • #3
      Zdravím Jarku, dnes se mi dostala pod ruce tahle adresa výrobce:
      http://www.kovovyroba-jenikov.cz/kontakt.html

      Koukni na to. vyrábějí toho hromady a jsou schopni udělat i dle tvého nákresu!!!!!!

      Comment


      • #4
        Petře,
        ty máš přehled. Nejenom vaříš, ale víš i kde co sehnat????????? Ty formy to je náhoda nebo i pečeš????????
        Papa EMKA

        Comment


        • #5
          Mám pár pokusů za sebou. Zkoušel jsem i "cukrařinu". Dnes jsem čirou náhodou hledal výrobce dvojitých trubiček na výrobu likérových špiček. Tenhle výrobce dělá dvě velikosti !!! No a zrovna se můj poznatek hodil i někomu dalšímu.......
          Last edited by ; 11.09.2009, 00:34.

          Comment


          • #6
            Zdravím ze Znojma ty děláš cukrařinu i na zakázku nebo jen pro rodinu jako koníčka
            vítej v kruhu kuchařek
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Zdravím Maruško, ale kdepak. Rád vařím a při té příležitosti jsem chtěl vyzkoušet i něco z "cukrařiny". Zkoušel jsem Míša řezy, Margotku, Kremrole a teď chci zkusit likérové špičky a indiánky. Asi to nebude hned, protože právě marodím a jsem mimo běžný provoz, ale už se těším, jak to těm "svým" děvčatům udělám !!!!!
              To je vše.
              Last edited by ; 10.11.2009, 22:31.

              Comment


              • #8
                Díky za zprávičku a brzo se uzdrav
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  Dobré poledne,
                  tady jsem našla různé formy
                  Vítejte! - Ceske-formicky.cz Lubomír Jánský | potřeby pro Vaši kuchyň
                  kdo máte zájem koukněte
                  Jarmila.M

                  Comment


                  • #10
                    Čištění forem a formiček

                    Všechny zdravím. Vánoce se blíží, a s nimi doba pečení. Určitě doma máte různá vykrajovátka a formičky na cukroví vyrobené z pocínovaného plechu. Třeba i hodně staré po babičce, ale věkem už zašly a jejich vzhled je omšelý. Moje maminka to jednou za čas řešila tak, že formičky dala do velkého hrnce, zalila vodou a na každý litr vody dala jednu polévkovou lžíci prášku na nádobí "Žabka". Potom vše uvedla do varu a povařila tak půl hodiny. Nechala vychladnout a pak formičky opláchla důkladně pod tekoucí vodou. Vypadaly potom krásně čistě.
                    "Žabku jsem nedávno hledal v "Hyper-super" marketech, ale neměli ji. Až jsem ji náhodou našel v naší malé "sámošce" Hruška. 400g prášek stojí cca 20,- Kč. Je to taková nenápadná věc, která se vyrábí snad 50 let. Na netu jsem dokonce našel foto.
                    Attached Files
                    Last edited by ; 18.11.2009, 13:04.

                    Comment


                    • #11
                      Peťo,Žabka je dobrá i na hrnce,pánvice,knoflíky od sporáku,ale i ty vrchní u plynu,když jsou zašlé.Do dřezu jsem vlila vařící vodu,rozmíchala v ní ,,Žabku,, vložila hrnce,..a nechala přes noc.Druhý den jsem jen zlehka přečistila a důkladně opláchla. Když jsem nekoupila Žabku, tak skvělý byl i ,,Monteráček,,. Ale nevím,zda se ještě vyrábí.
                      Iva4

                      Comment


                      • #12
                        Ivi4 děkuji za reakci. Na "Monteráček" si také pamatuji. Ale už se asi nevyrábí nebo jej není vidět.

                        Comment

                        Pracuji...
                        X