Oznámení

Collapse
No announcement yet.

houby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • houby

    Ahoj holky, všechny Vás moc zdravím a mám dotaz, jestli nemáte některá přehled, zda v Jeseníkách rostou houby. Chceme vyrazit na relaxaci do lesa a spojit příjemné s užitečným.
    Dcerko, děkuji za fotku Ronnyho - je super!!!
    Zdraví Dagmar 2

  • #2
    Re: houby

    Ahoj Dagmarko, nevím jestli v Jeseníkách rostou houby, ale já jedu v říjnu do Karlovy Studánky, děti mě koupily lázně, tak si jedu odpočinout. Ahoj Jana H.
    Jana H.

    Comment


    • #3
      Re: houby

      Ahoj Jani,děkuji za odpověď! V lázních Ti bude prima - až ti závídím!!! Jestli budeš mít přístup k počítači, tak se určitě ozvi a napiš jaké je počasí a jestli ty houby rostou.A hlavně využij nádherné vycházky v Jeseníkách -možná jsem moc spjatá s naším moravskoslezským krajem - ale NÁDHERNĚJŠÍ a taky krutější hory neznám!!!Moc zdravím. Dagmar 2

      Comment


      • #4
        Re: houby

        ahoj Dagmarko, kdyz jsem tam byla posledne asi pred 13 lety tak rostly jak blazen a myslim ze stale jeste rostou, tak si to uzij.

        Comment


        • #5
          Re: houby

          Nevím jestli houby rostou v Jeseníkách, ale na Šumavě určitě, soused se vrátil z chalupy a přivezl plné auto.
          Kamila

          Comment


          • #6
            Re: houby

            Tak u nás v Ústí n.L. je zatím konec,snad až se zas oteplí!!!Na Šumavu je to přeci jen,trochu z ruky,škoda!!!Co někde poblíž???? :P :P :P
            Hančí

            Comment


            • #7
              Re: houby

              Jo na Šumavě rostou,ale jen někde. Já jsem ze Šumavy a les mám za barákem a kde nic tu nic !!! Zdenka J.

              Comment


              • #8
                Re: houby

                Houby, ty už letos asi žádný nebudou. Dneska jsem se byla trošku projít v lese a houbu jsem žádnou nepotkala, asi si budeme muset počkat až na příští rok. Ale u nás jich bylo letos dost málo, nebo spíš bych měla říct, že rostli moc krátkou dobu. Věrka.
                Věrka.

                Comment


                • #9
                  Re: houby

                  Mamka byla včera a donesla celé čtyři kousky.
                  Kamila

                  Comment


                  • #10
                    Re: houby

                    Tak my byli v neděli na Sněžníku a našli jsme ještě skoro plný košík. No, potěšilo nás to.Asi jsou letos poslední,byly to už většinou starší kusy.Díky i za ně,už jsme moc nevěřili,že něco ještě najdem.Dala jsem foto do galerie.Tak ahojky všem.
                    Hančí

                    Comment

                    Pracuji...
                    X