Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Hrnce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Hrnce

    Dobrý den,
    velmi ráda sleduji recepty na Vašich stránkách a čerpám z nich inspiraci. Mám možná trošku nezvyklý dotaz Poslední dobou jsem si všimla, že má paní Ivana nové hrnce. Chtěla jsem se zeptat, jaké to přesně jsou a zda je s nimi spokojená a mohou se dávat i do myčky. Zrovna plánuji zakoupit novou sadu hrnců a chtěla bych raději dát na doporučení kuchařek než obchodníků. Děkuji za zprávu a přeji příjemný a hodně štěstí ve Vaší práci. Petra Brno

  • #2
    Původně odeslal petra254 Zobrazit příspěvek
    Dobrý den,
    velmi ráda sleduji recepty na Vašich stránkách a čerpám z nich inspiraci. Mám možná trošku nezvyklý dotaz Poslední dobou jsem si všimla, že má paní Ivana nové hrnce. Chtěla jsem se zeptat, jaké to přesně jsou a zda je s nimi spokojená a mohou se dávat i do myčky. Zrovna plánuji zakoupit novou sadu hrnců a chtěla bych raději dát na doporučení kuchařek než obchodníků. Děkuji za zprávu a přeji příjemný a hodně štěstí ve Vaší práci. Petra Brno

    Dobrý den, ačkoliv je to starší vlákno, mám podobný problém. Jaké hrnce používáte a jaké byste mi doporučili? Díky

    Comment


    • #3
      Dobrý den,
      na výběr je řada materiálů. Obecně je v současnosti velice oblíbená litina a titan. Dále nerez a keramika. Všechny mají určité vlastnosti a záleží spíše na kvalitě daného produktu. Hrnce jsou zrovna položka, do které by se investovat mělo. Na kvalitním produktu se Vám bude vařit jedna radost, ať už je z jakéhokoliv materiálu.

      Comment

      Pracuji...
      X