Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vodní kámen ve sprchovém koutu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Vodní kámen ve sprchovém koutu

    Ahojky všichni, tak synátor si asi půl roku nečistil sklo ve sprchovém koutu a to se cahtá pořád, takže teď na to vlítnul a vyzkoušel různé drasťáky ve kterých je napsáno že odstraňují vodní kámen a počád tam jsou vidět malé flíčky
    Takže spoléhám na Vás a prosím o radu, co na to?????? díky Hlavně mě nepiště že kyselinu na záchody
    Ivana M

  • #2
    To jsem na rady zvědavá, já ho mám jak stříkám na orchideje, tak na kraji okna a taky nevím. Jen mě teď napadlo, ale vyzkoušený to nemám, namazat to octem a nechat chvíli působyt.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Věrko máš pravdu, ocet působí moc dobře. Hlavně nepoužívat odstraňovač vodního kamene do koupelen. Já to měla napsáno v návodu.
      Ivanko prodávají se do sprcháče stěrky i s držáčkem, nedávno měli, tam tkde prodává Tschibo. Já otvírám totiž dveře ven.
      Po sprchování stáhnu a paráda. Je to fofr a žádné kapky. V sobotu mne bude učit synovec stahovat fotky apod, tak vyfotím

      Jinak budou mít v Německu něco ve flašce, podle popisu se to nanese a pak po tom voda stéká a nějakou dobu to vydrží, pokud někdo chce, mohu koupit a dovezu na sraz Mají i na keramiku, tak uvidím. Tady se to prodává taky, no je to hrozně drahé.
      Vložím, jak vypadá, když tak použijte slovník



      Artikel 17/33
      Tartan™ Glas-
      oder Keramikschutz

      je 200-ml-Flasche 4,99 *
      (100-ml-Preis 2,50)
      Langzeit-Imprägnierung – schützt bis zu einem
      halben Jahr vor Schmutz und Kalkablagerungen
      (bei üblichem Reinigungsverhalten)!
      Wasser perlt besser ab, Schmutz kann leicht entfernt werden.
      Last edited by Renata; 21.09.2010, 17:49.
      Renata

      Comment


      • #4
        Tedy ten ocet, to je dobrý nápad renátko Jára si musí objednat nějakou gumu k tomu sprcháči v Ravaku a tak taky mají takovéhle přípravky, takže moc díky.
        A s tou stěrkou mu to prostě nařídím. Díky
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Ivanko ať zkusí FIXINELU na vodní kámen růžový gel je super a stojí asi 38 kč.
          MARUŠKA

          Comment


          • #6
            Já mám Maruško právě u těch dvěří napsáno, nepoužívat přípravky na vodní kámen, ale proč, to tam nepíšou. Možná, že je rám z leštěného hliníku, nevím.
            Renata

            Comment


            • #7
              To je určitě kvůli hliníku, ale Jára má nerez. tu fixinelu znám, zkusíme
              Ivana M

              Comment

              Pracuji...
              X