Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Grepy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Grepy

    Ahojky všichni, nějak mě zachutnaly grepy, ale Jára mě něco říkal o tom, že kdo má vysoký tlak, tak že by je neměl tolik konzumovat. Nemáte s tím zkušenost? Tedy fakt je, že mám poslední dobou tlak vyšší, ale to může být jenom báhoda. Takže díky za rady. Ivana M
    Ivana M

  • #2
    Ahoj Ivanko já grepy nejím mě vadí ta hořkost. Najdi si na www.doktorka.cz zadej grepy.
    ZDENKA

    Comment


    • #3
      Zdeni díky.já so je vymačkám s pomerančemama a je to moc dobrý.
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Zdeni, tak jsem si to pročetla a to je ono. ještě mě taky bolela hlava a já na to netrpím, takže grep si budu dávat až 5 hodin po spolknutí prášků na tlak. ještě jenou díky, tohle jsem nenašla i když jsem na netu hledala. Ivana M
        Ivana M

        Comment


        • #5
          To slyším taky poprvé,ale že kolegyně je používá na snížení hladiny cukru v krvi to vím určitě.

          Comment


          • #6
            Tak to taky slyším poprvé, že nejsou dobrý na tlak. Taky si je občas koupím, mě chutnají. Jo a jednou jsem je měla nakládané, ale to byla tak úžasná chuť a dobrota. Od té doby jsem je nikde nakládané neviděla. Ale to už je možná 30 roků.
            Jana H.

            Comment


            • #7
              Fakt, děvčata se to na těch stránkách doktorka.cz píše. proto jsem sem psala dotaz, protože mě bolela hlava a měla jsem vysoký tlak a na boleníhlavy netrpím a co berz prášky tak tlak mám dobrý. Řešení tam píšou, že grep si člověk ktrý bere prášky na tlak má brát až po pěti hodinách.
              Ivana M

              Comment


              • #8
                MYslím, že je to prokázané, že grepy obsahují nějaké látky, které napomáhají nejen bolestem halvy ale působí celkově dost kladně na organizmus. Ale důležité je, aby byly čerstvé. Nejlepší jsou ty, co se hned po utřžení snědí, jenže to jde jen někde v jižním Španělsku http://www.casamundo.cz/%C5%A0pan%C4%9Blsko/ V našich zeměpisných šířkách se tak musíme spolehnout jen na dovážené grepy, které ale nejsou tak zdravé. I přesto jsem četla, že at už jdou čerstvě utržené nebo ne, stejně obsahují spoustu vitamínu http://www.ovocedoskol.eu/node/21 Takže jezme grepy

                Comment


                • #9
                  Mila Pani Ivanko.Nevim jestli je to stale aktualni s temi grepy?Ja nasla vas dotaz az nyni,ale moje tchyne zije na Floride a denne rano na lacny zaludek sni 1/2 grapu je jak jiste uz vite viborny na cholesterol. Ona bez cukru ja posipu trosku moucka cukr.No urcite je grap zdravy -tchyna se tesi dobremu zdravi .Jinak mam pro vas tip co tady leti: Chia seed .Semenka jsou bez chuti muzete je nasypat na cokoli a my delame doma ;do sklenicky 2 lzicky a zalit vodou do druheho dne se z toho stane zelatina -bez chuti ale nejak nam to chutna .Jestli to neni mozno koupit v CR bylo by mi potesenim vam je poslat .Zdravi Ivana

                  Comment

                  Pracuji...
                  X