Oznámení

Collapse
No announcement yet.

střecha-zákusek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • střecha-zákusek

    Zdravím p.Ivanu a všechny ostatní lidičky. Kdo prosím poradí recept na tento zákusek. od Radka
    Radka

  • #2
    Re: střecha-zákusek

    Recept je v Ivančiných receptech i s videem.
    Blanka

    Comment


    • #3
      Re: střecha-zákusek

      Tak koukám,že neponocuju sama,hned jdu kouknout na ten recept.A moc děkuju. jesterka
      Radka

      Comment


      • #4
        Re: střecha-zákusek

        Blanca má pravdu a ještě tady je jedna střecha a ta je z piškotového těsta a Zdena 1028 dala do fotogalerie obrázkový postup. Ivana M
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Re: střecha-zákusek

          Holky moc děkuju za rady,obr.postup od p.Zdenky jsem objevila,ale nemůžu najít ten recept.Ve videoreceptech jsem ho nenašla,tak prosím ještě nápovědu,dík. jesterka
          Radka

          Comment


          • #6
            Re: střecha-zákusek

            Našla jsem jen ten z bebe-sušenek.Měla jsem na mysli ten piškotový.
            Radka

            Comment


            • #7
              Re: střecha-zákusek

              Ahoj jesterko, tak už jsem ten recept našla. Je ve fóru na str.148 a příspěvek od Zdeny1028 je vložení v 17.13. hod. Tak přeji hodně úspěchů. Jo a v tý fotogalerii když klikneš na fotogalerii výtvorů členů a potom na Zdenu1028, tak tam je ten obrázkový postup. Tak ať se dílo zdaří a můžeš nám klidně poslat fotku ať se pokocháme. :P Ivana M :P
              Ivana M

              Comment


              • #8
                Re: střecha-zákusek

                Tak jsem asi natvrdlá,na fóru nenacházím žádnou str. 148.Takový počet stran tu snad nikde není...
                Radka

                Comment


                • #9
                  Re: střecha-zákusek

                  jesterko, to bude dobrý to najdeš
                  když teď dáš 3x zpět, tak se dostaneš na nabídku a tam si otevřeš OSTATNÍ (pozvání na pokec) a objeví se ti pozvánka na pokec, tak to si zase otevřeš a najdeš si tu stránku. Tak dej vědět, jestli se zadařilo. Ivana M
                  Ivana M

                  Comment


                  • #10
                    Re: střecha-zákusek

                    :P :P Úspěch...mám to .Díky,díky ještě jednou za recept.Až bude chvilka vrhnu se na něj,pak dám vědět.Přeji dobrou noc všem.
                    Radka

                    Comment

                    Pracuji...
                    X