Oznámení

Collapse
No announcement yet.

bramborový knedlík plněný uzeným

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • bramborový knedlík plněný uzeným

    Dobrý den, dnes jsem dostala chuť na plněný knedliky uzeným a se zelým, tak bych to ráda zítra ukuchtila, ale někjak tady tento recept postrádám. Ale mám dojem, že jsem již odle něj jednou vařila. Je možné že jsem se překoukla, mohla by jste mi poradit? Děkuji, Petra

  • #2
    Re: bramborový knedlík plněný uzeným

    Ahoj Petro.
    Recept tu je a jestli si pamatuji,tak zde na foru jdi do:Hlavni jidla a tam by ten recept mel byt.Nebo ja se mrknu a jestli ho najdu,tak ti ten recept semka zkopcim.Zatim se mej.
    Renda

    Comment


    • #3
      Re: bramborový knedlík plněný uzeným

      Ahoj Petro,tak zde jsem ti to zkopirovala.Mis.ska semka dala tento recept.Snad se Ivanka a Mis.ska nebudou zlobit,kdyz jsem to zkopirovala a jestli ano,tak uz nyni se strasne mooooooooc omlouvam.



      Plněný bramborový knedlík se zelím
      od mys.ska v 11 lis 2008 14:23

      BRAMBOROVÝ KNEDLÍK S PÁRKEM,CIBULKOU A ZELÍČKEM

      Já místo kulatých plněných knedlíků masem,uzeným atd.dělám to,že do bramborového těsta zabalím obyčejné celé libové párky a udělám klasika šišatej knedlík.Vařim tak 15-20 minut.On když se pak ten knedlík nakrájí při podávání,tak to vypadá docela i hezky.K tomu udělám sladkokyselé zelí a nakonec poleju knedlíky smaženou cibulkou,tou nešetřím.Vypadá to přesně takhle a je to taky dobrý i když jen s parasem Třeba někoho ale potěším

      DOBROU CHUŤ
      Renda

      Comment


      • #4
        Re: bramborový knedlík plněný uzeným

        Rendo, děkuju a věřím, že se zlobit nebudou Hezký den, já jdu na to

        Comment


        • #5
          Re: bramborový knedlík plněný uzeným

          Jejda,já se vůbec nezlobím,naopak jsem ráda a hlavně,že chutná

          Comment


          • #6
            Re: bramborový knedlík plněný uzeným

            Zdravím, pokud se můžu přidat, dle mojí mamky dělávám taky bramborové těsto plněné párkem, ale udělané šišky nevařím, ale SMAŽÍM. Je to krásně zlaté a křupavé a mňam.
            Tak snad i když to určitě hodně lidí zná, někdo to ještě nezkoušel a vyzkouší.
            Zdraví Jana S.
            anina s.

            Comment

            Pracuji...
            X