Oznámení

Collapse
No announcement yet.

růžičková kapusta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • růžičková kapusta

    Ahoj děvčata, mám růžičkovou kapustičku a potřebovala bych nějaký recept, mám ještě kotlety. Mohla bych udělat přírodní kotlety a k tomu kapusty zlášt jako přílohovou zeleninu, ale chtěla bych vyzkoušet něco nového. Tak mě napadlo, že se zeptám pěstitelek, zahrádkářek, kuchařinek. Máte nějaký dobrý recept ? Děkuji. Iris.
    Iris

  • #2
    Re: růžičková kapusta

    Ahojky Iris, tedy mě jsi dostala , já nemám nic Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: růžičková kapusta

      Ivanko, to neva, tak holt vymyslím něco ,vyzkouším něco, ale to pak bude fakt originál, procházela jsem všchno možné a našla jediný recept, se strouhankou. Nemám moc času, než mi to povadne, tak zítra udělám expertiment, dám vědět. Pa, pa
      Iris

      Comment


      • #4
        Ahojky, já dělala dle Ivanky uvařené a usmažené v trojobalu, skvělé
        anina s.

        Comment


        • #5
          Ahoj Iris, včera jsem brouzdala po netu, sháněla recept na kapustičky a našla tvůj dotaz. A jelikož jsem nenašla nic, co by mně zásadně zaujalo, zaexperimentovala jsem . Takže jsem kapustičky uvařila v páře, na hluboké pánvi jsem si udělala jíšku, rozředila vodou z uvařených kapust, osolila, opepřila. Přidala část kapustiček, to rozmixovala ponorným mixérem. Podávala s brambory, celými kapustami zalitými touto hustou omáčkou a posypala rozškvařenou slaninou. Manžel, který kapustu opravdu nemusí, si pochutnal a pochválil ten"hnus" schovaný do omáčky. Dokážu si toto představit s pečeným vepřovým...

          Comment


          • #6
            ahoj Michaelo, Ten Tvůj typ je super, jelikož už uplynul rok od mého dotazu, už ani nevím, co jsem s těma kapustičkama tehdy udělala ale až je zase budu mít....... zvlášt ta slaninka navrch, to je naše parketa. děkuji moc !!!!!!!!!!!!!
            Iris

            Comment

            Pracuji...
            X