Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ČERVENÁ ŘEPA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • ČERVENÁ ŘEPA

    Ahojky děvčata, muž iniciativně koupil červenou řepu, tedy sice málo, ale chce abych jí s něčím zavařila. Kdopak má nějaký dobrý receptík. Díky, díky Ivana M
    Ivana M

  • #2
    Re: ČERVENÁ ŘEPA

    Ivanko, já jí nakládám klasicky. Dám vařit, pak oloupu a nakrájím na tvar který chci, někdo jí dokonce strouhá, ale to si myslím, že není ono. Nacpu do lahví a zaleju nálevem na který jsem zvyklá, jako třeba na okurky, nebo zeleninu. Letos jsem přidávala strouhaný křen, někdo přidává fenikl, ale já ho nedávám, protože ho nemám ráda. Je to stejný postup jako zelenina na kyselo, ale nezapomeň povařit a po oloupání zalít a sterilovat. Věrka. :P
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Re: ČERVENÁ ŘEPA

      Věruško, přesně tak ho dělal tanínek. Křen a fenykl. On si ho vařil vždycky jen dvě bulvy a pak si ho takhle upravil. Když jsi to napsala, tak jsem si na to vzpomněla. Pá. J.H. Uvařil si vždycky jen tak pro sebe, ani ho nezavářel. My jsme to s bráchou tenkrát nejedli. A dnes když mám chuť, tak si ji koupím, pro mě se to nevyplatí zavářet.
      Jana H.

      Comment


      • #4
        Re: ČERVENÁ ŘEPA

        ahojky, tak já na to něco naleju. Prosím tě mě muž fakt překvapil. Jde jednou za sto let do centra a přinese řepu a ještě koupil čerství kopr. To jsem z toho blázen. Díky Ivana M
        Ivana M

        Comment

        Pracuji...
        X