Oznámení

Collapse
No announcement yet.

česká kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • česká kuchyně

    Ahojte,
    potřebovala bych poradit ohledně české kuchyně, jsem už jaksi bezradná. Studuji na univerzitě v UK a kamarádky z Francie chtějí ochutnat něco českého, akorát mě vůbec nenapadá co. Původně, když jsem hledala recept, jsem měla tři podmínky: aby to bylo rychlé, lehké (na uvaření, pár ingrediencí) a zdravé - přece jen vaření na koleji.. Bohužel najít nějaký takový recept se mi zdá být nemožné. Nevíte prosím vás o něčem? Může se jednat o cokoli - vaření, pečení, sladké, slané... (ani zdravé to už nemusí být)..
    předem děkuji za všechny tipy

  • #2
    Ahojký, tady je, myslím, dost českých ,koukala jsi do rubriky "oběd do 30 min. ? Ivanka má českou klasiku a s videem zařazenou.,Já vím, na koleji to není jednoduché...., určitě nějaké omáčky i
    bez masa, fleky, omelety, brambory zapečené, brambory se zelím, granadýr, špenát, uzené, plněné knedlíky.....
    buřtguláš, guláš, nudle s mákem, smažený obalovaný salám s bramborovou kaší, kuře na mnoho způsobů,bramborové placky.. máme mnoho polévek i jednodušších,je toho spousta.........určitě něco vybereš...
    Last edited by iris; 10.11.2012, 08:32.
    Iris

    Comment

    Pracuji...
    X