Oznámení

Collapse
No announcement yet.

kuře tajemné chuti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • kuře tajemné chuti

    Ahojte lidičky,

    prosím vás nemáte někdo recept na kuře tajemné chuti od ťamanů? Je to taková ta tmavá sladkokyselá omáčka, ale pálivá. Není to sladkokyselé kuře. A k tomu jsou kousky masa obalované v nějakým těstíčku a maj to krásně křupavý a dobrý.

    Předem děkuji za tip.
    Vladka

  • #2
    Ahoj Vladko, zkus si to zadat do vyhledávače, určitě ti něco vyjede. Já to taky takhle hledám. Vždycky mi něco vyjelo a pak už budeš vědět a třeba si to přizpůsobíš. Moje zkušenosti. Páčko.
    Jana H.

    Comment


    • #3
      ahojky, děkuji za nápovědu, ale už jsem tam zkoušela zadávat všechno možný, ale bohužel nic. No je pravda, že od nich se recept asi nedovíme, ptz by jsme se asi divili, co nám to vlastně chutná, že? A našich u nich moc v kuchyni nedělá, aby nám ho mohl předat zkušenosti. Tak uvidíme, snad se někdo najde, kdo měl více štěstí a je šikovnější na to vyhledávání.

      Zatím hojky
      Vladka

      Comment


      • #4
        To kuřecí maso by se mohlo obalovat takto:

        1 vejce,soda- špetka,sůl,lžíce hladké mouky,ledová voda 2 lžíce a zahustit škrobem.Já používám kukuřičný škrob,je jemnější než bramborový.Pak zprudka smažit a nechat okapat na ubrousku.
        Maruš

        Comment


        • #5
          Čínská sladkokyselá omáčka

          Ingredience:
          3 lžíce oleje,
          1 větší cibule,
          2 stroužky česneku,
          1 -2 lžíce cukru,
          2 lžíce sojové omáčky,
          ocet nebo citronovou šťávu,
          3 lžíce desert. vína,
          šálek kuřecího vývaru,
          vegeta,
          lžíce škrobu,
          olej,
          anýz

          Příprava:
          Jemně nakrájenou cibuli osmahneme na oleji, zalijeme vývarem, přidáme třený česnek, sojovou omáčku, anýz, cukr a ocet nebo citronovou šťávu. Povaříme asi 10 minut. Potom si nalijeme do hrníčku víno a přisypeme lžíci škrobu, rozkvedláme to vidličkou a vylijeme do povařené směsi a ještě krátce povaříme.
          Konzistenci upravíme buď omáčkou, škrobem nebo vývarem. Cukr přidáme podle chuti.
          Last edited by MaruškaC; 27.05.2010, 14:45.
          Maruš

          Comment


          • #6
            To vypadá slibně,určitě to zkusím.
            akorát to dest. víno-nemá to být desertní?
            díky

            Comment


            • #7
              Tak už jsem to opravila. Díky.
              Maruš

              Comment


              • #8
                Já když dělám od číňanů rybu nebo kuře ve sladkokyselé omáčce,tak smažím rybí nebo kuřecí kousky v těstíčku z bílků a škrob a je to krásně křupavé.

                Comment

                Pracuji...
                X