Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tvarohové rohlíčky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvarohové rohlíčky

    TVAROHOVÉ ROHLÍČKY

    1/4 kg hl.mouky
    1 tuk
    1 měkký tvaroh
    špetku soli
    1 ČL písk.cukru
    Všechny suroviny zaděláme a dáme do studena odpočinout.Potom těsto rozválíme a děláme rohlíčky,nebo mušličky a plníme libovolným krémem.Pečeme do růžova.
    Upečené obalujeme v moučk.cukru do kterého přidáme 1 vanilk.cukr.Jsou levné a křehké
    ANIČKA A


  • #2
    Ahoj Aničko,tohle je moc dobré těsto,dělám ho taky,jen bez cukru,stačí nám sladká náplň a cukr navrchu a tvořím ze čtverečků přeložením trojhránky-plním tvarohem nebo marmeládou,všichni tyhle milujem....
    Hančí

    Comment


    • #3
      Taky jsou z toho vynikající šátečky plněné uzeným masem - nadrobno nakrájet, zlehka opéci na másle , možno nastavit trochou strouhanky, nebo nakrájeným kys,zelím.. Samozřejmě v tom případě nedáme do těsta cukr.
      Jeta

      Comment


      • #4
        Jeto,taky dobrý nápadíček, díky to vyzkouším.
        Hančí

        Comment


        • #5
          Aničko, já z tohoto těsta dělám slané tyčinky, sypené hrubou solí a kmínem. Někdy přidávám vajíčko, ale jsou dobré i bez něj, máme je moc rádi.
          M A J K A 1

          Comment


          • #6
            Nevěděla jsem co na víkent upéct, tak vyzkouším tvarohové rohlíčky.

            Comment


            • #7
              Ahoj Aničko a holky, je fajn, že to těsto je tak známé, je moc dobré a jednoduché a univerzální.
              Já ho dala do Pečené sladké jako Křehké tvarohové těsto, mám recept od mamky a fakt je to mňamka.
              Plnit se dá opravdu sladkým i slaným, my radši druhou variantu.
              Tak pečení zdar a pěkný den.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Aničko recepty vkládej do Sladké pečení,ne sem,Tady se jen hledá nějaký recept,jo.

                Comment

                Pracuji...
                X