Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Hledam kucharku MAGICKA KNIHA MOUCNIKU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Hledam kucharku MAGICKA KNIHA MOUCNIKU

    Ahoj,
    hledam pro svoji matku jednu knihu a nikde ji za boha nemohu najit. Jmenuje se Magicka kniha moucniku napsala ji Iveta Pallainova. Kdyby jste nekdo vedeli, kde ji sehnat, byl bych nesmirne vdecny. predem dik

  • #2
    Zdravím, i když jsem hledala na netu, nějak se mi nedařilo... Asi to chce trpělivost a hledat dál... Tak se nezlobte, vidím, že jste on - přihlášený/á, tak jsem jen chtěla odepsat...
    anina s.

    Comment


    • #3
      Já ji taky na netu nenašla.Kdy asi vyšla,nevíš? Asi bude nejlepší zajít do knihkupectví,kde jsou prodavači a né podavači a poptat se i na vydavatele.
      Iva4

      Comment


      • #4
        Dikyvsem za snahu. Taky ji hledam a jedinou zminku, kterou jsem o ni na netu nasel, byl jeden recept z ni. Jo a vydalo ji nakladatelstvi PALI

        Comment


        • #5
          Ahojky, ta kuchařka se jmenuje Magická chuť moučníků.
          Vydala Ing. Iveta Pallaiová, nakladatelství Pali v roce 2008.
          Recepty sestavil kolektiv autorů.
          Zkoušela jsem ji najít na netu, ale zatím se nepodařilo-všechno byly knihovny, co jí mají k zapůjčení. Já už přesně nevím, ale asi jsem jí koupila na Aukru.
          Přikládám fotku-omlouvám se za kvalitu, večer mi foťák hůř fotí
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Diky moc, alespon nejaka stopa. Zatim hledam, ale marne

            Comment


            • #7
              Není zač. A už jsem to našla, je stopro z Aukra a kupovala jsem jí před rokem. Možná se vyplatí Aukro sledovat, jestli se neobjeví v nabídce. Já tam už koupila plno nedostupných knížek (nejen kuchařek)

              Comment

              Pracuji...
              X