Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Recept na donuty do donutovače.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Recept na donuty do donutovače.

    Ahoj, manžílek mi koupil v německu donutovač - vypadá jako toustovač a já jsem nenašla zatím ověřený recept a ráda bych ho už vyzkoušela. Můžete mi někdo pomoci ? Moc děkuji

  • #2
    recept na donuty

    Původně odeslal volmar Zobrazit příspěvek
    Ahoj, manžílek mi koupil v německu donutovač - vypadá jako toustovač a já jsem nenašla zatím ověřený recept a ráda bych ho už vyzkoušela. Můžete mi někdo pomoci ? Moc děkuji
    Ahoj taky jsem si koupila donutovač a nasla v nem recept na donuty.Jeste ho nemam vyzkouseny protoze jsem si ho dnes prinesla,zitra ho hned vyzkoušim,ale přesto ti ho posílam.250g mouky,125g cukru,1/4 mléka,2 lžičky vanil.cukru,3 vejce,50ml oleje,15g(2 lžičky)prašku do pečiva,špetku soli.
    Tak doufam ze budou dobré

    Comment


    • #3
      Ahoj, tak já jsem měla recept přímo u donutovače a donuty jsou vynikající. Těsto: 1/2 kg hladké mouky, 15 dkg moučkového cukru, 2 sáčky vanilkového cukru, 3 vejce, 20 dkg zakysané smetany, 1/2 sáčku prášku do pečiva, 2 lžíce rumu, 2 dcl vlažného mléka.
      Postup: Vyšleháme žloutky s oběma cukry, přidáme ostatní suroviny, vypracujeme vařečkou těsto, nakonec přidáme sníh z bílků, ještě chvíli těsto vypracováváme. Pokud se nám zdá husté, přidáme mléko, záleží totiž na mouce, jak mléko nasává. Těsto musí být tak, aby z nakloněné lžíce pomalu stékalo. Pak přikryjeme utěrkou a necháme v teplé místnosti 15 minut dozrát. Pak těsto lžící naplníme do strojku, tak 2 cm pod okraj. Palcem uvolníme tlačítko a píst uštípne kroužek těsta, které padá do vroucího oleje. Když kroužek vyplave, tak ho ihned otočíme, protože jinak se těsto roztéká. Necháme ho upéct ze spodní strany dorůžova, znovu otočíme a dopečeme. Já pro jistotu ty první zkouším špejlí, zda jsou upečené.

      Comment


      • #4
        Přeji pěkný den všem . Prosím děláte také donuty na slano a z jakého těsta ?

        Comment

        Pracuji...
        X