Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Čím šleháte bílky?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Čím šleháte bílky?

    Dobrý den!

    Moc se mi líbí vaše stránky i recepty. Spousta inspirace i skvělých receptů, podle kterých se jednoduše vaří.

    Chtěla bych se zeptat, co používáte na šlehání bílků, smetany, apod? Já mám robota, ale vytahovat ho kvůli dvěma bílkům začínám být čím dál více líná. Ta aše nádobka se "sítkem" vypadá moc prakticky. Ale nikde na internetu nic takového nemlžu najít, a ani v obchodech jsem na nic podobného nenarazila. Proto mě napadlo zeptat se tady.

    Díky, Michaela

    PS: A pište i vy ostatní, kdo máte nějaká šikovná, skladná a neelektrická udělátka.

  • #2
    Re: Čím šleháte bílky?

    Ahojky Michaelo, zrovna dneska jsem ho koupila dceři. Jmenuje se to ruční rychlošlehač, stál 69 kaček a já to koupila v domácích potřebách. Je to z um.hmoty tak to mají u těch plastových věcí. Já jsem s tím nadšená. Jenom s tím nešlehám tu domácí pařížskou šlehačku, protože jak je v ní čokoláda tak je hodně tuhá. Sníh i šlehačka je v tom opravdu za chvilku. Zdraví Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: Čím šleháte bílky?

      Moc díky za rychlou odpověď, budu se pídit po domácích potřebách. Už jsem to našla i na internetu (když člověk ví, co zadat do google , ale jen tam, kde to normální smrtelník nekoupí.
      Vy vůbec máte takové štěstí na nakupování věcí, které já jsem nikdy neviděla. Třeba ta věc, co se s ní dělají špičky.

      Ale já vám to přeju

      Comment


      • #4
        Re: Čím šleháte bílky?

        Ahoj Michaelo,já šlehám bílky ručním el.šlehačem.Ten je také skladný,po práci se jen vyndají metličky a umyjí.A před tím jsem měla umělohmotný.Je to šiřší nádoba než má Ivanka,nahoře v pokličce jsou metličky a klička,tou točíš a je to také za chvilku.Ale nevím jestli to ještě prodávají.Jana
        Janah

        Comment


        • #5
          Re: Čím šleháte bílky?

          elektrický samozřejmě znám, a právě ten jsem nechtěla (musím ho zandat do zásuvky, vyndat mísu na šlehání, pak smotat šňůru, uklidit... No, až tak líná nejsem, ale mám robota, co šlehá bílky i všechno ostatní sám, to je pro mě nejpohodlnější (mám ho místo el. šlehače ručního, když dosloužil) . O tom s kličkou jsem taky přemýšlela, ale tohle je právě pro moje účely lepší. Jen to někde sehnat...


          No nebýt nás líných, o kolik vynálezů bychom přišli

          Comment


          • #6
            Re: Čím šleháte bílky?

            Já mám stejný jako Ivanka mám ho snad 20 let je výborný přesně jak cituje Ivanka.Mají ho v různých velikostech mám litrový používám ho i jako odměrku má stupnici ve 3 provedeních.
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Re: Čím šleháte bílky?

              Mám taky takový šlehač jako Ivanka, před dvaceti osmi lety jsem v něm dětem šlehala sunar, pak jsem ho založila a až když jsem viděla, jak ho používá Ivanka, vytáhla jsem ho na světlo boží, kupodivu je stále funkční . Viděla jsem ho v Dejvicích na Jugoslávských partyzánů v kuchyňce taky za 69,- Kč. Dřív se daly sehnat i náhradní plastové nádoby za pár korun.
              Blanka

              Comment


              • #8
                Re: Čím šleháte bílky?

                Tak jsem ho viděla v tescu za 115,90
                A paní v domácích potřebách ho prý bude mít v pátek. Takže není nesehnatelný

                Comment


                • #9
                  Re: Čím šleháte bílky?

                  Ahoj Michaelo,tak ho v pátek zakoupíš a jak říkala moje babička:dušička bude mít klid.Tak ať ti to dobře rychlošlehá.Jana
                  Janah

                  Comment


                  • #10
                    Re: Čím šleháte bílky?

                    Děvčata, tak já ho koupila v Radotíně v drogerii a mají tam nějaké domácí potřeby za 69,- kaček. Ivana m
                    Ivana M

                    Comment


                    • #11
                      Re: Čím šleháte bílky?

                      Také ho občas používám, když toho není tolik. Jenom pozor u šlehačky. Jednou šlehám šlehačku a kecám s kámoškou a nakonec bylo kafíčko jenom s mlékem, protože místo šlehačky jsme měli máslo
                      Alena J

                      Comment


                      • #12
                        Re: Čím šleháte bílky?

                        Taky přispívám do debaty, na všechno, bílky, šlehačku a ostatní používám elektrická šlehač, dávám na nižší výkon a jsem už leta spokojená.
                        HankaP

                        Comment


                        • #13
                          Re: Čím šleháte bílky?

                          Taky přispívám do debaty, na všechno, bílky, šlehačku a ostatní používám elektrická šlehač, dávám na nižší výkon a jsem už léta spokojená.
                          HankaP

                          Comment


                          • #14
                            Re: Čím šleháte bílky?

                            Já jedině na vše používám elektrický šlehač bez omezení rychlosti prostě na plno.Ještě se mi nestalo,že bych něco neušlehala.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Čím šleháte bílky?

                              Také používám el. šlehač a jsem spokojená.
                              Věrka.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X