Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zadávání nového receptu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadávání nového receptu

    Vážení,nevím kam se mám obracet s dotazy.Chci poslat nějaké své recepty a nevím jak je zadávat.Dosud jsem je psala do komentářů k nějakému receptu,kterého se to týkalo.Když mám úplně jiný recept,který tam není,tak jak postupovat.Poradíte mi prosím?Na některý mi administrátor odepsal,že ho zařadil do forum recepty,ale ostatní dva už ne.Protože abyste otvírali jednotlivé recepty a hledali nové komentáře si myslím,že je dosti nemožné.Uváděla jsem je teď minulý týden, ale pod jménem Jarka.Při zaregistrování mi toto jméno neprošlo a chytlo se až jméno Jaruš.Tím mi to hlásí,že nemám žádný příspěvek.Děkuji.Jaruš

  • #2
    Re: Zadávání nového receptu

    Ahoj Jaruš, dovoluji si ti odpovědět. Je to jednoduchý. Jak jsi byla na FÓRU, tak další tabulku máš s recepty. Najdeš kategorii kam chceš recept vložit, např. hlavní jídla, dáš NOVÉ TĚMA, to se ti otevře a můžeš zadávat a pak dáš odeslat. Dají se tam vkládat i fotky. Tak se měj.J.H.
    Jana H.

    Comment


    • #3
      Re: Zadávání nového receptu

      Jani já ti mnohokráte děkuji.Jaruš

      Comment


      • #4
        Re: Zadávání nového receptu

        jani H, já ti děkuji, že jsi tak operativně odpověděla jarušce. Já jsem měla mejdán a teprve teďkon jsem si sem sedla. Ivana M
        Ivana M

        Comment

        Pracuji...
        X