Oznámení

Collapse
No announcement yet.

kaviar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • kaviar

    mam problém potřebuji rychlý vynikající recept na podávání kaviaru čauky mona

  • #2
    Re: kaviar

    Ahojky.
    Nejlepší je asi udělat kaviárové vejce, uvařím vajíčka natvrdo, podélně rozpůlím ,žloutek vydlabu a vyšlehám s máslem. Náplň dám zpět do bílků,můžeš nějakou zdobičkou, navrch dám kaviár a podávám vychlazené, můžeš zakápnout citronovou štávou.
    Nebo jednuduše, rohlíky nakrájím na jednohubky, namažu máslem , dám kolečko vajíčka a kaviár. Vždycky musí být ale dobře vychlazený.
    Podle chytré knížky se má podávat přímo v originální skleničce, obložené ledem a jíst se má kostěnou, nebo dřevenou lžičkou,aby nezískal cizí chuť. Ale takhle jsem ho ještě nepodávala, neb nemám ani kostěnou, ani dřevěnou lžičku.
    Kaviár miluji a klído si ho nandám jen tak na chleba s máslem.
    Zdravím.
    Iris

    Comment


    • #3
      Re: kaviar

      díky vyskouším mam ještě jeden problem neoblíknu halenku na sobotní oslavu pomuže mi někdo???

      Comment


      • #4
        Re: kaviar

        vezmi si jinou, nebo jdi bez ni Ale urcite jdi!!
        Marie z Moravy

        Comment


        • #5
          Re: kaviar

          No, halenka bych řekla, že není na večírku to nejdůležitější, můj tatínek mi vždycky říkal z legrace, tak si vem pytel. Běž bez halenky. třeba se to ujme.
          HankaP

          Comment


          • #6
            Re: kaviar

            díky za radu halenku koupím novou a ted jdu péct medovník (pro jistotu ji koupím o 2 čísla větší)

            Comment


            • #7
              Re: kaviar

              Ten kaviar ještě zakápni citr,štˇávou nemá to chybu.
              MARUŠKA

              Comment


              • #8
                Re: kaviar

                Maruško díky , v práci mi poradili dát vždy něco kyselého např. okurek,olivy ,ted jsem dopekla 26 placek medovníku a chystám se ještě na jeden budu to mít na tu sobotu na oslavu pro 35lidí , u prvního jsem klela jak havíř mněla jsem těsto strašně řídké , moje nepozornost dala jsem domácí vejce od staré slepice, ono vydá za dvě ,zbylé placky už mám nádherné,těsto si dám v misce chladit ,až pak ho dělím na části jinak mám tendenci pořád podsypávát ho moukou ,zítra medovníky dodělám protože čt. a pa. pracuji dělám 15hod. tak mi držte palce ,at se mi podaří krém ,zdravím vás od slovenských hranic, u nás mrzlo -10stupnu dobrou noc mona

                Comment

                Pracuji...
                X