Oznámení

Collapse
No announcement yet.

vanilkove rohlicky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • vanilkove rohlicky

    prosim o radu, muzu dat do vanilkovych rohlicku liskove orisky mlete misto vlaskych? dekuji

  • #2
    Re: vanilkove rohlicky

    Ahojky Magdo, určitě. Někdo dělá rohlíčky jenom z lískových ořechů. To je věc chuti a asi taky co má člověk doma. Já má hodně vlašských a tak nechci kupovat lískáče. Zdraví Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: vanilkove rohlicky

      jeee vy jste zlato, necekala jsem tak rychlou odpoved dekuji, tak ja to zkusim, stejne mi do vanoc nevydrzi tak muzu vyzkouset oboje

      Comment


      • #4
        Re: vanilkove rohlicky

        Ahoj Magdo, určitě ano, jen jsou malinko méně mastné, podle konzistence pridas trosku masla. Ať se daří. M.
        Marie z Moravy

        Comment


        • #5
          Re: vanilkove rohlicky

          Já se přidávám, u nás doma se dělaly vanilkové rohlíčky jenom z lískových oříšků, jsou pak takové jemnější chuti, kdo má svoje vlašáky, tak ano, já je musím kupovat a jednou byly nahořklé, tak ty rohlíčky radši dělám z lískových. Zdravím
          Iris

          Comment


          • #6
            Re: vanilkove rohlicky

            ahoj,já dávám taky lískové oříšky do vanilkových rohlíčků,jsou jemnější ané tolik aromatické.Mám recept na rohlíčky,které jsou hned křehké,nemusí se dát odležet:150g hl.mouky,20g cukru,100g másla,50g lís.oříšků,1 žloutek a moučkový cukr s vanilkovým na obalení. Je to léty prověřený recept,ahoj koby

            Comment


            • #7
              Re: vanilkove rohlicky

              zrovna jsem uplacala testo tak priste zkusim to vase lety proverene, jen jsem zjistila ze nemam vanilkovy cukr a mimusko spinka takze do obchodu pujdu az odpoledne. taky jsem chtela delat medovnik ale kde ziju neni salko v plechu jen v tube, mam ho varit v ni?

              Comment

              Pracuji...
              X