Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Veprove maso ve vlastni stave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Veprove maso ve vlastni stave

    Dobry den pani Ivanko moc Vas zdravim a musim rict,ze je to asi tri dny co jsem narazila na Vase stranky a skvele recepty a nemuzu se od pocitace odtrhnout,hned jsem zkusila zavarit ten bucek a je svely,jen se chci zeptat,jestli by nevadilo pridat trosku mene soli,alespon o 2g,takze jen 1,7 dkg.Dale mam dotaz,vareni je mym konickem a neustale zkousim neco noveho,ale co se mi stale nevede jsou klasicke ceske plnene buchty,ani u Vas jsem je nenasla,testo mam skvele,ale v konecne fazi jsou napovrchu tvrde,nevim kde delam chybu,ni to baleni mi nejde,jsem uz vazne nestastna,protoze pritel je ma moc rad a ja bych chtela umet ty vlacne skvele buchty jak se rika jako od babicky,moc Vam dekuji a preji hezky vikend.Monika

  • #2
    Re: Veprove maso ve vlastni stave

    :P Dobrý den paní Merien, určitě nebude vadit když dáte méně soli :P Zkuste plněné buchty udělat z těsta, které mám na kynuté ovocné knedlíky, během pečení těsto potřete ještě máslem. Já když nechci aby byly nahoře hodně upečené a tudíž tvrdší, tak ke konci pečení na ně dám alobal. Já mám pocit, že právě když je vršek hodně upečený tak je tvrdý. Zdravím. Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Dobrý den Moniko, k těm buchtám - já je hned po vytažení z trouby potřu rozehřátým máslem naředeným s rumem (rum od oka, podle chuti, někdy bych řekla, že i půl na půl). Buchty jsou vláčné a nevyschnou tak rychle. Dělám to i s okrajema koláčů a u těch zbytek směsi nacákám i na prostředek, je to fakt výborné, tuším, že se tak dělají frgále, ale to začala používat skoro na vše pečené . Hezký den. Jana

      Comment

      Pracuji...
      X