Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kůže z bůčku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kůže z bůčku

    Dobrý den. Několikrát jsem zavařoval maso podle Vašich stránek, super. Ale zůstaly mi na mrazáku kůže z bůčku. Dají se nějak zužitkovat? Dík za rady.

  • #2
    Loubo, pokud nevadí, napíšu jen svůj názor. Vím, že se uvařená pomletá kůže dává
    do tlačenky, jinak já bych ji povařila ve vodě s jinými kousky tlustšího masa a odřezků a kostmi, abych měla polívku - vývar, pak přecedím a zahustím nudlemi, vajíčkem apod.
    Jiné využití už nemám, vlčák už není......tak vyhazuju kůži i kosti.
    Holky určitě poradí.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Ještě počkám a když tak to zkusím. Díky.

      Comment


      • #4
        Muže strýc dělal z kůží sulc, dobře očištěné kůže uvařil s cibulí, bobkovým listem a novým kořením, na mlýnku namlel, vrátil do vývaru, dochutil solí, pepřem a trochu octa, nalil do pekáč a nechal ztuhnout. Mě to chutnalo.
        Renata

        Comment


        • #5
          Díky za rady, raději zkusím polévku. Ty mám rád.

          Comment


          • #6
            Ahoj Loubo,mensi kousky kuze pridavam do fazolove polevky,ci fazoloveho gulase. Po uvareni nakrajim na mensi kostky a vratim zpatky do pokrmu. Teda pokavad je co tam vratit
            Iva4

            Comment


            • #7
              Díky, taky dobrý, ale já měl těch kůží asi z šesti bůčků a chtěl jsem je využít najednou.

              Comment


              • #8
                Nebo jeste mrkni tady ;D http://dadala.hyperlinx.cz/vep/vepr0148.html
                Iva4

                Comment


                • #9
                  Vypadá to dobře. Až budu mít další kůže, zkusím to. Díky.

                  Comment

                  Pracuji...
                  X